Harry Potter ve Lanetli Çocuk - 8. Kitap - J. K. Rowling - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Harry Potter ve Lanetli Çocuk – 8. Kitap –  J. K. Rowling

Harry Potter ve Lanetli Çocuk – 8. Kitap – J. K. Rowling

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Eylül 11th, 2018
Dil: Türkiye
Sayfa: 360
Yazar: J. K. Rowling

13.126 Kişi Tarafından Görüldü

Sekizinci Hikâye. On Dokuz Yıl Sonra…

Harry ait olduğu yerde durmayı reddeden bir geçmişle boğuşurken, en küçük oğlu Albus da istemediği bir aile mirasının yükünü omuzlarında taşımakta zorlanır. Geçmişle gelecek uğursuzca iç içe geçerken hem baba hem oğul tedirgin edici bir gerçeği, bazen karanlığın beklenmedik yerlerden geldiğini öğrenir.

“Harry Potter ve Lanetli Çocuk”, J.K. Rowling, John Tiffany ve Jack Thorne’a ait yeni bir özgün hikâyeden yola çıkarak Jack Thorne’un yazdığı yeni bir oyun. Bu oyun sadece sekizinci Harry Potter hikâyesi değil, aynı zamanda tescilli olarak sahneye koyulan ilk Harry Potter hikâyesi. 30 Temmuz 2016’da Londra West End’de gerçekleşen prömiyerin hemen ardından Sahne Metni Özel Baskısı, dünyanın dört bir yanındaki okuyucuları Harry Potter, arkadaşları ve ailesinin devam eden yolculuğuyla buluşturuyor.
(Tanıtım Bülteninden)


Achte Geschichte. Neunzehn Jahre später …

Während Harry mit einer Vergangenheit kämpft, die sich weigert, dort zu bleiben, wo er hingehört, ist sein jüngster Sohn, Albus, gezwungen, die Last eines Familienvermächtnisses zu tragen, das er nicht auf seinen Schultern haben will. Wenn die Vergangenheit und die Zukunft harmlos vorübergehen, erfahren sowohl der Vater als auch der Sohn, dass es eine beunruhigende Wahrheit gibt, manchmal kommt die Dunkelheit von unerwarteten Orten.

“Harry Potter und das verfluchte Kind”, J.K. Rowling ist ein neues Spiel von Jack Thorne aus einer neuen Originalgeschichte von John Tiffany und Jack Thorne. Dieses Spiel ist nicht nur die achte Harry Potter Geschichte, sondern auch die erste Harry Potter Geschichte, die auf der Bühne registriert wird. Unmittelbar nach der Premiere im Londoner West End am 30. Juli 2016 bringt die Stage Text Special Edition Leser aus aller Welt zu Harry Potter, der fortwährenden Reise seiner Freunde und Familie.
(Vom Promotion-Bulletin)

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.