Gündüz Düşü - G.Özbek Kuyumcu - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gündüz Düşü – G.Özbek Kuyumcu

Gündüz Düşü – G.Özbek Kuyumcu

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 457
Yazar: G.Özbek Kuyumcu

1.880 Kişi Tarafından Görüldü

İnti̇kam tohumu ruha bi̇r kez düştüğünde, kökleri̇ni̇ salmasına hi̇çbi̇r şey mani̇ olamaz…

 

Hayatı, saplantılı bir âşık tarafından çalınan Zeynep; öfke, hayal kırıklığı ve acıyla yoğurulan ruhundan aldığı güçle yaşadıklarının bedelini ödetmek için yeniden doğdu. Her bir adımını titizlikle planladığı, hiçbir şeyin onu durdurmasına izin vermeyeceği bir intikam oyunu yazdı kendine.

 

Oysa son diye bir şey yoktu…

 

Hayat oyununda kaderin dağıttığı roller, tam da bitti derken başlardı. Hayalini bile kuramadığı aşk, bir gündüz düşüyle çıkageldi ve en derinlerine sızdı.

 

Dönüşü olmayan bir intikam yemini ve yalnızca bir kere yaşanacak bir aşk arasındaki savaşın, kazananı olur muydu?

 

Özet

 

Zeynep ailesi ile yaşayan, hayallerinin peşinden koşan genç bir kızdır. Babasının vefatının ardından hayatı bambaşka ve karmaşık bir hal alır.

 

Babası ölmeden önce kızına bir kasa ve içerisinde yalnızca ikisinin arasında kalacak belgeler bırakmıştır. Lakin Zeynep’in kalbindeki acı ve intikam onu geri dönmemek üzere bir yola sokacaktır.

 

Olacakların sonunda kendisinden geriye hiçbirşey kalmayacağını bilmektedir. Tek bir hayali vardır. Babasının adını temize çıkaracak ve bunu yapanların her birini cezalandıracaktır. Çıktığı bu yolda kurduğu oyunlarda ve bit bit hesapladığı planlarda risk almaktan kaçınmamıştır. Fakat Zeynep’in bu oyunlar içerisinde bilmediği tek şey vardır. Kurbanı ondan bir adım önde ve daima bir nefes kadar yakınındadır.

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR █ ▇ ▆                                          ▆ ▇ █ ÜCRETSİZ OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.