Görüşmeyeli Uzun Zaman Oldu - Metin Üstündağ - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Görüşmeyeli Uzun Zaman Oldu – Metin Üstündağ

Görüşmeyeli Uzun Zaman Oldu – Metin Üstündağ

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: kasım 2003
Eklenme: Eylül 3rd, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 128
Yazar: Metin Üstündağ

1.377 Kişi Tarafından Görüldü

-merhaba..-merhaba..-görüşmeyeli uzun zaman oldu..-evet..
-neler yaptın..-sensizliğe alıştım..-ciddi misin..-tıka basa..-niye ki..
-çünkü sen, beni ve hayatımı evvela sırf kendinle doldurdun, sonra da çekip gittin..-bilmiyordum..-hiçbir şey bilmiyorsun sen zaten..

-kırgınım bu yüzden sana ben çok..-neden kırgınsın..-çünkü sen, bana evvela kaybetmeyi ve mutsuzluğu sevdirdin sonra da gittin, bir başına çok mutlu oldun..


-sıkıldım ama ben hep kaybetmekten ve çok mutsuz olmaktan.. sonra baktım, meğer çocuk oyuncağıymış kazanmak ve mutlu olmak.. hem benim kazandığım, hayatımın geri kalanını korumak oldu sadece.. yine de özür dilerim..

– bir şey değiştirmez ki bu..- bilmiyordum..- ikinci kez diyorsun bunu..- özür dilerim..- bunu da ikinci kez diyorsun..- ne yapabilirim.. – hiçbir şey.. geçilmiş zamanın davası olmaz.- tamam, ben bir hayvanım..- estağfirullah..- yo.. esta, esta.. anlamalıydım, hissetmeliydim..- ama o vakitler senin kalbin çok kalabalıktı.. olsun, seni farketmeliydim ben yine de..- belki benim de suçum var..- senin ne suçun olabilir ki..- sadece seni sevdim.. seni sevmekten başka hiçbir şey yapmadım..- ama ben onu da yapmadım..- seni herkes seviyordu zaten..- bilmiyordum..- üçüncü kez sığınıyorsun bu kelimeye- ne yapabilirim ki..

Mizah edebiyatımızın karamsar romantiği Metin Üstündağ’dan yürek hoplatan, beyin zıplatan 47 yeni hikaye.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.