Gökkuşağı - Büşra Doğa Yıldız - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gökkuşağı – Büşra Doğa Yıldız

Gökkuşağı – Büşra Doğa Yıldız

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Temmuz 2nd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 410
Yazar: Büşra Doğa Yıldız

655 Kişi Tarafından Görüldü

Psikolojik danışmanlık yapan Alkım, yeni görevinin yakışıklı ve başarılı iş adamı Kaan Soyalp adındaki adamın ta kendisi olduğunu öğrendiğinde hayatı hızla yön değiştirir.

 

Soyalp Şirketler Grubu baş mimarı ve CEO’su Kaan Soyalp, uygunsuz bir videosunun basına sızdırılması nedeniyle büyük itibar kaybeder ve hiç istemese de profesyonel yardım almayı kabul eder. Fakat danışmanının, bir kafede gördüğü ve ilk andan itibaren aklından çıkaramadığı o kadın olduğunu öğrenince işler tam tersine döner.

 

Birbirlerine duydukları yoğun çekim aralarında tekrar belirdiğinde ikisi de buna karşı koymayı başaramaz ve kendilerini bir çıkmazın içinde bulurlar.

 

özet

 

Alkım, Gökkuşağı danışmanlık şirketinin psikoloğu ve başdanışmanıdır. Arkadaşı Melis ile kurdukları küçük şirketleri zamanla büyümektedir. Çalıştıkları ünlü isimler ile portföylerini genişletmeye çalışırlar. Kaan Soyalp ünlü bir iş insanıdır.

 

Uygunsuz görüntülerinin basına sızdırılması sonucunda itibarı zedelenmiş, hisselerini kaybetmeye başlamış, iş anlaşmalarında sorun çıkmaya başlamıştır. Arkadaşının tavsiyesi ve isteği üzerine Gökkuşağı’na başvurmuşlardır.

 

Destek almayı istemeyen Kaan ona danışmanlık verecek kişinin bir kafede gördüğü ve etkisi altında kaldığı kadın olunca fikirlerini değiştirmiştir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.