Gelin (Serisi 1) - Julie Garwood - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Gelin (Serisi 1) –  Julie Garwood

Gelin (Serisi 1) – Julie Garwood

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2008
Eklenme: Mart 28th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 381
Yazar: Julie Garwood

6.162 Kişi Tarafından Görüldü

Gelin (Serisi 1) , Kralın emrine karşı gelmek olanaksızdı ve İskoçya’nın en güçlü toprak sahibi Alec Kincaid, İngiliz bir gelinle evlenmek zorunda kalmıştı.

Baron Jamison’un en küçük kızı Jamie, Alec’in seçtiği gelindi. Alec’in ilk dikkatini çeken Jamie’nin menekşe rengi gözleri ve öfke dolu cüretkar bakışları olmuştu. Bu kadın, korkusuz savaşçının adeta ruhuna dokunuyor, şehvetiyle onun bedenini kavuruyordu.

Jamie her şeye rağmen duygularına söz geçirip ona teslim olacak mıydı? Yoksa zaten teslimiyetleri katışıksız, ihtirasları yatışmış mıydı?

Ortaçağ İngiltere’sinde ve İrlanda’sında geçen hikaye tarihi ve romantik romanlardan hoşlananların keyifli vakit geçirmesini sağlayacak.

Kadınların devamlı bir mal olarak adlandırılması, söz hakkının olmaması, babasının ya da kocasının sözünden çıkmaması veya emirlerine uymasının beklenmesi, kendi duygu, düşünce ve isteklerinin zerrece önemi olmadığı, kadınların zayıf karakterli ve mizaçlı olduklarının düşünüldüğü, öyle görüldüğü bir devir.

Lady Jamie’nin İskoç bir klan beyiyle evlendirilmesiyle başlayan olaylar dizisi,sıkılmanıza asla izin vermiyor.

Mükemmel bir genç kız. Her şeyi değiştiren mükemmel derecede insanların bir kadından beklemediği yetenekleri olan, savaşan at süren genç bir kız. Ve onun hayatını çizen hayatına yön veren bir eş. Güzel bir aşk romanı

Özet

Baron Jamios fazlaca tembel ve umursamaz biri. Krala vergilerini vermeyi unutur yada harcar bu sebeple de cezasını çekmeye hazırlanır.

Ceza elbetteki kralın kızlarını İskoçlarla evlendirmesidir. Aslında ceza kızlara verilmiş resmen;

Hikayemiz böyle başlıyor. İki İskoç savaşçısı Alec ve Daniel ise seçimlerini yapıp bir an önce evlerine dönmeyi arzulamaktadırlar.

Güzeller güzeli Jamie Alec tarafından seçilir, Mary’i ise Daniel seçer. Jamie ne kadar cesur atak ve dayanıklıysa Mary’de o kadar nazik, sulu gözlü ve dayanıksızdır.

Babasının anlatımıyla kızlara baktığınız zaman Mary birazda ara bozucu bir tip olarak canlanıyor.

“Gelin (Serisi 1) – Julie Garwood” için 3 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.