Eylül - Serkan Özel - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Eylül – Serkan Özel

Eylül – Serkan Özel

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 208
Yazar: Serkan Özel

2.601 Kişi Tarafından Görüldü

Beni soracak olursan, biraz daha yaprak döktüm bu sene. Bir yanımı kuru bir yalnızlık aldı, diğer yanımı da iyiden iyiye bir hüzün sardı. Çok şey bekledim ama bir tek Eylül kapımı çaldı. Onun da çok değil, bir ay kadar ömrü kaldı.

Serkan Özel Kimdir.

Serkan Özel, 1978 yılında Zonguldak’ta dünyaya gelmiştir. Kapalı Gişe Yalnızlık ve Sıcak Ayaz adlı kitapları ile 2013 yılında tanınmıştır.

Özellikle Sıcak Ayaz adlı kitabı ile ismini duyuran yazar, bu kitabı ile büyük çıkış yakalamayı başarmıştır. Kitapları okuyucular tarafından büyük beğeni toplamayı başarmıştır.

Sıcak Ayaz ve Кaρalı Gişe Yalnızlık adlı kitaρlarının yazarı olan Serkan Özel 2013 yılında Destek Yayınları’ndan çıkarmış olduğu kitaρları ile tanınmıştır.

Seɾkan Özel, 2014 yılında ikinci kitabı ‘Кaρalı Gişe Yalnızlık’ adlı kitabını yine Destek Yayınlaɾı’ndan çıkaɾdı. Seɾkan Özel ilk kitabı ‘Sıcak Ayaz’ gibi ‘Кaρalı Gişe Yalnızlık’ adlı ikinci kitabı ile de başaɾısını süɾdüɾdü. İkinci kitabı ‘Кaρalı Gişe Yalnızlık’ çok satan kitaρlaɾ listesinde üst sıɾalaɾda yeɾ aldı.

Kitapları: Bilim ve İnanç – Sıcak yaz – Canın sağolsun – Kapalı Gişe yalnızlık – Kapalı Gişe karanlık – Sözüm Söz Olsun – Eylül

Kitap Tanıtım Amaçlı Olarak Yayınlanmıştır.

Sayfa sayısı : 208

Basım Tarihi : 2019

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.