Evet Dedikten Sonra - Taylor Jenkins Reid - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Evet Dedikten Sonra – Taylor Jenkins Reid

Evet Dedikten Sonra – Taylor Jenkins Reid

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Eylül 2016
Eklenme: Mart 18th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 392
Yazar: Taylor Jenkins Reid

2.856 Kişi Tarafından Görüldü

Sonsuza Dek, Ayrı’nın yazarından modern evlilik, aile bağlarının önemi ve insanın kendisini keşfetmesine dair akıcı mükemmel yeni bir roman.

Lauren ve Ryan’ın evlilikleri riske girince çareyi alışılmadık bir plan yapmakta bulmuşlardı. Birbirlerine yeniden aşık olamak için bir birlerini aramayacaklar bir yıl sürecekti.

Bu süreçte üzücü olaylardan uzaklaşmak için tatile çıkma kararı alır. Lauren, arkadaşlarının ve ailesinin Evliliğe kendi görüşlerinden çok farklı baktıklarını tespit etti. Bu durum, onun eşinden ayrı kalmasını ve olaylarla baş etmesinide zorlaştırıyordu; Kafasında dönüp duran bir soru vardı: Romantizmi, sadakat ve bağlılık olmadan da yaşanabiliyorsa, aşk ve tutku artık birbirine bağlı değilse, geriye ne kalıyordu? Mücadele etmesi gereken ne vardı?

Evet, Dedikten Sonra, aşk ilk günkü etkisini yitirmeye başladığında yaşananlar üzerine bir hikâye. Âşık kalmakla, aşkı anlamakla, aşkın peşinden koşmakla ve sahip olduğun her şeyle aşka bağlı olmakla ilgili. Bu, sonsuza kadar sürecek mutluluğa giden yeni bir yol arayan çiftin hikâyesi.

“Evet Dedikten Sonra – Taylor Jenkins Reid” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.