Etekli İktidar - Sinan Akyüz - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Etekli İktidar – Sinan Akyüz

Etekli İktidar – Sinan Akyüz

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2010
Eklenme: Ocak 28th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 223
Yazar: Sinan Akyüz

1.465 Kişi Tarafından Görüldü

 sözlükteki tüm erkeklere vakit kaybetmeden ve satır atlamadan okumalarını , akabinde, çıkartacakları dersi hayatlarına uygulamalarını önereceğim başucu erkek hakları kitabı….

kitabın sonlarına dogru ünlülerle yapılan roportajlarda kadınlarda masumiyetin yitirilişi cok güzel acıklanmıs, yazarın zaman zaman sinir bozan acık sözlülüğü, cok fazla tekrarlama olmasi bile 280 küsür sayfalık kitabın bir günde bitmesine engel değil, son olarak etekli ikitdar kadın erkek iliskileri icin bir kullanma klavuzu degil ama verdigi bilgilerle erkeginmi kadının mı ezildiği sorusuna cok güzel cevaplar buluyor.

taktisyen kadınların kullandığı maskeler ve kadın türleri bölümü de hos olmus, kısaca türlere değinmek gerekirse
sosyete kızı suzan,özgür kız özge, hacı kızı hatice,iyi aile kızı emine ve gizli feminist firuze

ayirca

Etekli İktidar sürekli haklarını genişleten kadınları ve köşeye sıkış(tırıl)mış erkekleri anlatıyor. Yazar sıkı bir Erkek Hakları Savunucusu Bu kitap; kentli, iyi eğitimli, kariyerist ve çalışan kadınların, erkeklerin nasıl evden eve nakliyat da canına okuduğunun fotoğrafını çekiyor.

Sinan Akyüz, kitabında; ezilen, oyuna getirilen, aldatılan, ailenin geçimini sağlama makinesi olarak kullanılan ahh zavallı biz erkeklerden yana tavrını koyuyor.

Bu kitapta; kadın erkek ilişkileri üzerine sıkı tespitler, uygulanabilir taktikler ve erkeklerden yana bir tavır bulacaksınız. Kadınlar bu kitapta, erkeklerin neden artık evlenmediğinin, erkekçe cevabını bulacaklar. Yazar erkeklere, oyuncu kadınlara karşı, kendini koruma ve kontr-atak yapma taktikleri de veriyor.

Yararlı olduğu kadar, esprili de bir kitap. Kadınlar canınıza okudukça, bu kitabı okumayı canınız çekecek! UYARI: Bu kitabı karınızın/sevgilinizin ulaşamayacağı yerde saklayınız!

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.