Dünya Sanat Tarihi - Hugh Honour -John Fleming - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Dünya Sanat Tarihi  –  Hugh Honour -John Fleming

Dünya Sanat Tarihi – Hugh Honour -John Fleming

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Şubat 25th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 983
Yazar: Hugh Honour -John Fleming

789 Kişi Tarafından Görüldü

Hugh Honour -John Fleming ; İki sanat tarihçisinin, geleneksel bir resmi eğitim yerine kıta kıta dolaşarak sanat eserlerini kendi gözleriyle gözlemlemeleri ve araştırmasıyla yazılan Dünya Sanat Tarihi, yayımlandığı ilk günden beri en kapsamlı ve güncel sanat kitabı olarak kabul ediliyor.

Yedinci güncellenmiş baskısı arkeolojideki ve sanat tarihi araştırmalarındaki yeni gelişmeleri de içeriyor. Roman gibi kolay okunabilen kitap okuyucularını sıkmadan bir sanat turuna çıkarmayı başarıyor. Yılın en çok arzulanan sanat kitabı.

The Times Kıtaları ve yüzyılları dolaşarak insanlığın ilk duvar resimlerinden Picasso ve ötesine kadar kavrayan büyük bir kitap.

Bu sanat tarihi turu, yirmiden fazla yıldır insanlığın sanatsal tarihine klasikleşmiş giriş olduğunu sürekli olarak kanıtlıyor.

En çok ilgilendiği alan 18. Yüzyıl romantik çağı olsa da, dünya sanat tarihi üzerine de sayısız eser yazdı. Honour, eğitimini Fleming’le tanıştığı Cambridge’de tamamladı. John Fleming, 12 Haziran 1919’da Northumbberland, İngiltere’de doğdu. Fleming’in asıl ebedi merakı ise İngiltere ve İtalya arasındaki yaratıcı etkileşimdi. Honour’la birlikte bütün jargonlardan ve inançlardan bağımsız bir üslupla kapsamlı yapıtlar ürettiler.

1962 yılında Honour ve Fleming İtalya’da bir ev alıp oraya taşındılar ve 2001’de Fleming ölene kadar orada kaldılar.

Venedik yakınlarındaki evlerinde yaşadıkları sırada oldukça verimli bir yayın ortaklığına giriştiler.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.