Denizler Kadar Mavi (The Sullivans Serisi 6) - Bella Andre - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Denizler Kadar Mavi (The Sullivans Serisi 6) – Bella Andre

Denizler Kadar Mavi (The Sullivans Serisi 6) – Bella Andre

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Ekim 2016
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 336
Yazar: Bella Andre

2.821 Kişi Tarafından Görüldü

Bazıları için uğrunda mücadele etmeye değen tek şey, aşktır.

Seramik sanatçısı Vicki, bir burs projesi için San Francisco’ya gider. Ancak kurul üyelerinden birinin sevimsiz davranışları onu rahatsız eder ve kendini ondan koruma ihtiyacı duyar.

Yardım isteyebileceği tek bir kişi vardır: her tür meseleyi kolayca çözüme ulaştıran arkadaşı Ryan Sullivan!

Ryan uzun bir aradan sonra Vicki’nin hayatına yeniden girdiği için mutludur, onun zarar görmemesi için her şeyi yapmaya hazırdır. Ryan ile Vicki bir süre sevgili gibi davranmaya karar verirler.

Fakat herkesin önünde öpüşmek zorunda kalmaları şehvetli bir geceye öncülük ettiğinde, ikisi de arkadaşlıklarının sonsuza dek bozulmasından korkar.

Victoria Bennett, Avenue Üniversitesi’ndeki sanat ga­lerisinin karşısında bulunan lisenin otoparkından çıkarken beyzbol takımındaki birkaç çocukla gülüşen Ryan Sullivan’dan gözlerini alamıyordu.

Onuncu sınıftaki diğer kızlar da ondan gözlerini ala­madıklarından en azından Victoria göze batmıyordu. En azından göze batma nedeni bu değildi. Başladığı her yeni okuldaki ilk birkaç haftasında üzerine yapışmış gibi hissetti­ği o “yeni kız” damgasının yanı sıra, kil lekeli parmakları ve kıyafetleri Ryan’m yada onun inanılmaz hoş görünümü­nün etkisinden bağımsız olarak yeterince dikkat çekiyordu.

Normalde onun o güzel yüzüyle kolayca başa çıkabi­lirdi. Bir sanatçı olarak daima yüzeyin altındakileri görme­ye çalışmış, bir tablonun, heykelin ya da şarkının özünde gerçekten neyin saklı olduğunu keşfetmeyi denemişti. Bu insanlar için de geçerliydi.

Özellikle de söyleyebileceği kadarıyla bir kıza yalnızca duymak istedikleri şeyleri söy­leyen erkekler için.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.