Demir Zinciri (The Last Hours 2) - Cassandra Clare - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Demir Zinciri (The Last Hours 2) – Cassandra Clare

Demir Zinciri (The Last Hours 2) – Cassandra Clare

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 367
Yazar: Cassandra Clare

1.239 Kişi Tarafından Görüldü

 

Cordelia Carstairs istediği her şeye sahip görünüyor. Çocukluğundan beri sevdiği çocuk James Herondale ile nişanlıdır. En yakın arkadaşı Lucie Herondale ve James’in sevimli arkadaşları Mutlu Hırsızlar ile Londra’da yeni bir hayatı vardır. Çok sevdiği babasına kavuşmak üzeredir. Ve efsanevi bir kahramanın kılıcı olan Cortana kılıcını taşıyor.

 

Ama gerçek çok daha acımasız. James ve Cordelia’nın evliliği, Cordelia’nın itibarını kurtarmak için düzenlenmiş bir yalandır. James, kardeşi Jesse’nin yıllar önce korkunç bir kazada öldüğü gizemli Grace Blackthorn’a aşıktır. Cortana, Cordelia’nın dokunduğu zaman elini yakar, babası acı ve sinirlenirken. Ve bir seri katil, Londra’nın Gölge Avcıları’nı hedef alıyor, karanlığın örtüsü altında öldürüyor ve ardından iz bırakmadan ortadan kayboluyor.

 

Neşeli Hırsızlar ile birlikte Cordelia, James ve Lucie, şehrin en tehlikeli sokaklarında bıçaklı katilin izini takip etmelidir. Bu arada, her biri şok edici bir sır saklıyor: Lucie, Jesse’yi ölümden diriltmeyi planlıyor; Cordelia, gizemli bir güce tehlikeli bir bağlılık yemini ettiğini; ve James, her gece büyükbabası baş iblis Belial’ın karanlık ağına çekilmekte. Ve aradıkları katilin kendisi olabileceğini.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.