Dante'nin Son Oyunu - Dante'nin Sahte Nişanı - Day Leclaire - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Dante’nin Son Oyunu – Dante’nin Sahte Nişanı – Day Leclaire

Dante’nin Son Oyunu – Dante’nin Sahte Nişanı – Day Leclaire

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2012
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 72
Yazar: Day Leclaire

3.168 Kişi Tarafından Görüldü

Dante’nin Son Oyunu Dante’nin Sahte Nişanı;

Day Leclaire – Dante’nin Son Oyunu

Yalnızca büyükannesi Luc’u mirasyedi Téa de Luca’ya bakıcılık yapması konusunda zorlayabilirdi. Hatırladığı kadarıyla Téa, küçükken kızıl saçlı bir cadıydı. Ama şimdi Dante’nin Ateşinin alevleri kendisini hissettirdiğinde, inkâr edilmez arzunun pençesine ikisi de düşmüştü.

Luc, Téa’ ile geçireceği altı hafta boyunca bu ateşe dayanabilecek miydi? Luc Dante, kaderi olan bu aşka evet diyecek miydi?

Day Leclaire – Dante’nin Sahte Nişanı

Rafe Dante, mücevher işiyle uğraşan zengin ve geniş Dante ailesinin çocuklarından biriydi. Başından kötü bir evlilik geçtiği için kadınlardan uzak durmaya çalışıyordu.

Ancak ailesinin, evlenmesi konusundaki ısrarları karşısında kendisine geçici bir nişanlı bulmaya karar verdiği sırada karşısına genç ve güzel Larkin çıkmıştı.

İkisi birlikte, Rafe’nin ailesine karşı göstermelik ve geçici nişanlılık rolü oynarlarken, giderek yakınlaşmaya başlamışlardı. Bu yakınlaşma, Larkin’in büyük sırrıyla beraber, her şeyi daha da içinden çıkılmaz bir hale getirecekti.

Day Leclaire Kimdir.

Tıpkı anaokulu sınıfındaki tüm çocuklara, banyo tezgahlarını nasıl kilitleyeceğini ve altından nasıl çıkacağını öğrettiği gibi. Veya okul tarihinin askıya alındığı ilk anaokulu olunca, bir halı, on acil durum tıraşı, on beş gömlek, üç pantolon ve iki çift spor ayakkabı ayarına bir tutkal savaşı başladıktan sonra. Yoksa üç çift spor ayakkabı mıydı?

Her neyse, on yıl sonra babasının sokak motorunu bir motosiklet gibi kullanmak için parlak bir fikir buldu ve iki kütük, bir çim sandalye, erkek kardeşi ve aile St. Bernard üzerinde muhteşem bir sıçrama yapmaya çalışırken çarptı. Brütüs kurtuldu. Kardeşi hala kabus görüyor.

Motosiklet DOA idi. Gün, sadece hafifçe bükülmüş, iğlenmiş ve sakat kalmış, o yılın çoğunu topraklanmış olarak geçirdi.

Sonra aile arabasını mahvettiği her zaman vardı. Ailesi eğlenmedi. Sigorta ayarlayıcısı idi. Sonunda telefonu cevaplamaya başladı, “Peki şimdi ne yaptı?”

Günümüzde, Day, SPCA için köpekleri teşvik etmeyi ve takıntılı bir şekilde The Sims 3’ü oynamayı seviyor.

Gün ayrıca, aynı saplantıyla yazıyor ve elbette bilgisayar dünyasının sınırları içinde oluşturduğu muhteşem karakter ve ayarlarla tanrıyı oynamayı seviyor. Ya da iddia ediyor!

ABD Bugün en çok satan yazar Day Leclaire, 60’tan fazla romanın yazarıdır ve hem Colorado Mükemmellik Ödülü hem de Altın Quill Ödülü’nün üç kez kazananıdır.

Romantic Times dergisinin Kariyer Başarısı ve Sevgi ve Kahkaha ödülleri olan Holt Madalyonu, Booksellers En İyi Ödülü’nü kazandı ve romantizm endüstrisinin en prestijli ödülü olan Romance Witare of America RITA ödülüne etkileyici bir onbir adaylık kazandı.

Gün kalbe dokunan ve onun karakterleri kadar onun umrunda olmanızı sağlayan romantizmler yazıyor.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.