Çirkin - Judith Ivory - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Çirkin – Judith Ivory

Çirkin – Judith Ivory

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2011
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 394
Yazar: Judith Ivory

6.180 Kişi Tarafından Görüldü

Güzel Seçkin bir Amerikan vârisi olan Louise Vandermeer güzel ve zekidir… Ancak hayatından bıkmıştır cesaret isteyen bir maceraya atılması da bu yüzdendir:

Başka ülkedeki bir aristokratla evlenmek için okyanusun karşı tarafına seyahat edecektir. Dedikodulara göre evleneceği adam son derece çirkindir- bu, onu gün ışığında hiç görmediği ve merak uyandırıcı bir yabancıyla tutkulu, gözü kara bir ilişkiye iter.

Çirkin Charles Harcourt, çocukken geçirdiği bir hastalığın bıraktığı yaraya rağmen, Avrupa’nın en entelektüel güzellerini elde etmeyi başarmıştır.

Şaka olsun diye, kendi nişanlısının gemisinde kimliğini gizleyerek seyahat etmeyi ve zifiri karanlıkta budala bir genç kızı baştan çıkarmayı planlamıştır. Ancak, çapkın kahramanımızın şakası geri teper.

Şimdi deliler gibi aşık olan odur; artık eşi olan ve her şeye çabucak sinirlenen Lulu ise sadece gemideki sevgilisine aşıktır, hem de tüm o zaman boyunca onun Harcourt olduğunu bilmeden. Ve Charles onun kalbine asla sahip olamayacaktır, içinde saklanan prensi ona gösterene kadar.

“Büyükler için yazılmış muhteşem bir peri masalı” susan -Elizabeth Phillips-

“Tutkuyla harmanlanmış bir aşk hikayesi…”
-Amanda Quick-

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.