Cellat'ın Kalbi 2 - Büşra Toraman - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Cellat’ın Kalbi  2 – Büşra Toraman

Cellat’ın Kalbi 2 – Büşra Toraman

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Nisan 11th, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 555
Yazar: Büşra Toraman

1.305 Kişi Tarafından Görüldü

Tüm sevdiklerini kaybettiği bir kurt saldırısının ardından evini terk eden Ada, bambaşka bir gerçekliğe yöneldiğinden habersizdi. Sadece kurt adamların varlığını öğrenmekle kalmamış, kendisinin de onlardan biri olduğunu keşfetmişti.

 

İntikam almak için girdiği bu yolda ise tahmin edeceği son şey âşık olmaktı. Üstelik onlardan birine… Fakat olmuştu ve sonunda sadece kendisini değil, onu da kurtarmak için savaşmaya karar vermişti. Ada, Dawson’ı zincirlenmiş ve yaralı bir halde bırakıp Aleut’a geri döndüğünde aklındaki tek şey onu geri getirmekti.

 

Arkadaşlarıyla birlikte Aleut’un daha adil yönetilmesi için çabalarken en büyük avantajları Ada’nın Kaiser’a yakınlığıydı. Ada bir yandan Kaiser’a karşı casusluk yaparken, diğer yandan kurt yanını benimseyememenin zorluğu içerisindeydi. Zaman Ada için daralıyor,

 

Av Dönencesi tekrar yaklaşıyordu. * “Onu ilk kez gördüğümde kasvetli bir ağacın altındaydı. Ağaçtan sarkan ipler bunun bir idam ağacı olduğunu söylüyordu. Ve bu, bizim hikâyemizin nasıl devam edeceğine dair gerçek bir ipucuydu.”

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.