Çakma Kızıl - Wattpad Romanı - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Çakma Kızıl – Wattpad Romanı

Çakma Kızıl – Wattpad Romanı

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Ekim 22nd, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 339

1.718 Kişi Tarafından Görüldü

Çakma Kızıl Wattpad Romanı; “Abla sana inanamıyorum ya!” diyerek kahkahalarla gülen Meriç’e ters ters baktım. Dayanamıyordum daha fazla tabağımda bulunan brokoliden birini annem görmeden Meriç’e salladım. Eğer anne görürse burnumu sıkar hepsini ağzıma sokardı.

Ben bunu kaldıramazdım o zaman. Sizlere sorarım anneler diyet yapıyor diye sizlerde o diyetten yararlanmak mecburiyetinde mısınız? Hayır, ben istemiyorum. Çünkü gayet düzgün ve kıvrımlı bir vücuda sahibim. Neyse…

Babam, o cümle israfından sonra kendime gelmem için enseme tokat atmıştı. Ve dağ ayısı bu sefer kat da kanla gülmeye başlamıştı. İkinci defa rezil olmuştum. Allah’ım sana geliyorum. Babamın enseme tokat atmasına kızmam çünkü bizim anlaşma şeklimiz bu. Herkes bıyık altından gülerken, bizim haspam dağ ayısı gülmekten altına işeyecekti. Toplantı odasından fişek gibi çıkmıştım.

Daha fazla yüreciğim bunları kaldıramaz. Kendimi son bir gazla eve atmıştım. Gereksizlerin,sorularını cevaplamayıp yorganımın altında kendimi ölüme terk etmiştim. Biri beni fosilleşmiş olarak bulacaktı.

Tek hayalim şuan buydu. Ama babam eve gelir gelmez yemek masasına oturduğu an bugün yaşananları anlatıp beni eğlence malzemesi yapmışlardı. Ne yani ağzınızdan refleks olarak çıkamaz mı? Bu kadar büyütmeye ne gerek var anlamış değilim.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.