Buz Öpücük (Vampir Akademisi 2) - Richelle Mead - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Buz Öpücük (Vampir Akademisi 2) – Richelle Mead

Buz Öpücük (Vampir Akademisi 2) – Richelle Mead

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 135
Yazar: Richelle Mead

2.796 Kişi Tarafından Görüldü

Aşk ve kıskançlık zorunlu bir kış tatilinde çarpışırsa, eğlence kana bulanabilir!

 

Rose, Dimitri’yi seviyor. Dimitri de belki Tasha’yı seviyor.

 

Ve Mason da Rose ile birlikte olmak için canını vermeye hazır.

 

St. Vladimir’de kış tatili geldi ama Rose tatil havasına bir türlü giremiyor. Muazzam bir Strigoi saldırısı okulu yüksek alarm durumuna geçirdi ve Akademi artık Gardiyanlar’la dolu.

 

Ki aralarında Rose’un çetin ceviz annesi Janine Hathaway de mevcut. Ayrıca annesiyle teke tek dövüş yetmezmiş gibi, Rose’un yakışıklı eğitmeni Dimitri’nin de başkasında gözü var. Arkadaşı Mason ise Rose’a feci tutulmuş vaziyette ve Rose da erkek arkadaşı Christian’la bol bol yiyişen Lissa’nın beynine hapsolup duruyor!

 

Strigoiler yaklaşıyor, Akademi hiçbir riski göze almıyor. Bu sene, St. Vladimir’in yıllık kayak tatilli mecburi.

 

Ancak göz kamaştırıcı kış manzarası ve şık Idaho tatil köyü yalnızca bir güven ilüzyonu. Üç arkadaş ölümcül Strigoilere karşı bir harekette bulunup kaçınca Rose, onları kurtarmak için Christian ile güçlerini birleştiriyor.

 

Ancak kahramanlığın da bir bedeli var elbet…

 

Çok fena, çok.

 

“Sıkıntılı olaylarla başetmesini bilen gençler, bu vamp hikayede tam gaz gidiyor. Bu seri insanda kana kana içmek arzusu uyandırıyor!”Booklist

 

“Vampir kitaplarına doyduğumuz günümüzde, Richelle Mead hem eşsiz, hem de inandırıcı karakterlerle benzersiz bir dünya yaratıyor.”TeensReadToo.com

 

Özet

 

Canlılar ölür ama her zaman ölü kalmazlar. İnanın bana biliyorum. Bu dünyada tam anlamıyla yürüyen ölüler olan bir vampir ırkı var. Onlara Strigoi deniyor ve eğer kabuslarınızda onları görmeye başlamadıysanız başlamalısınız.

 

Güçlü ve hızlı olmalarının ötesinde hiç acımadan veya tereddüt etmeden öldürürler. Aynı zamanda ölümsüzler bu da onları yok etmeyi çok zorlaştırıyor.

 

Bunu başarmanın sadece üç yolu var: Kalbe saplanacak gümüş bir kazık başlarını kesmek veya yakmak.

 

Bunların hiçbiri kolay değil ama hiç seçenek olmamasından daha iyi. Dünyada iyi vampirler de var. Onlara da Moroi deniyor. Canlılar ve dört elementin her biriyle toprak hava su ve ateş büyü yapabilmelerini sağlayan inanılmaz bir güce sahipler Artık büyüyü fazla kullanmıyorlar ki bu da üzücü.

 

Harika bir silah olurdu ama Moroiler büyünün kesinlikle sadece barışçıl amaçla kullanılması gerektiğine inanıyorlar.

 

Toplumlarının en önemli kurallarından biri bu. Moroiler aynı zamanda ince uzun yapılılar ve güneş ışığına uzun süre dayanamıyorlar. Ama bunu telafi etmelerini sağlayan insanüstü duyulara sahipler….

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.