Buse Cinayeti - Mehmet Murat Somer - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Buse Cinayeti – Mehmet Murat Somer

Buse Cinayeti – Mehmet Murat Somer

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2013
Eklenme: Haziran 20th, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 272
Yazar: Mehmet Murat Somer

1.287 Kişi Tarafından Görüldü

Çok önemli bir siyasi kişilik, uzun yıllar büyük bir aşkla bağlı olduğu travesti sevgilisinden ayrıldığında, onun kendisi ve kariyeri için bir tehlike arz etmesini nasıl engelleyebilir? Tabii ki, anıları ve mümkünse onu yok ederek. 

ABD’den Tayvan’a onlarca ülkede yayınlanan ve dünya çapında yüzbinlerce hayranı oluşan Hop Çiki Yaya serisi polisiyeye getirdiği seksi ve yeni yaklaşımıyla okura benzersiz bir macera vaat ediyor..

Televizyondaki bilgi yarışmasını açıp, sadece soruları dinlemek üzere banyoya geçtim.

Tüm yarışmalar gibi bu da cahillere yönelik. Yine de soruların çoğunu bilmek hoşuma gidiyor. Kulüpteki kızlardan bazıları “sende katılsana” deyip duruyorlar.“Ne hoş olur, tüm ihtişamınla. Ortalığı yıkar geçersin.”“Ayol müsaade ederler mi?” diye geçiştiriyorum.

İlk tur sorular bitmeden tıraşım bitti, iş geldi makyaja. Keyfim yerindeyse bu iş uzun sürer. Keyfim yoksa iki dakikada biter. Hava sıcaktı, kulüp erken saatte dolmazdı bile. Yani vaktim boldu.İyi bir makyajla Hollywood’un şaşaalı dönem yıldızlarını aratmayacak hale gelirim.

Favorim her zaman için Audrey Hepburn’dür: Oğlansı bir güzellik.Yine fıstık oldum işte. Aynada kendime okkalı bir öpücük yolladım.Kendinden simli, yarı transparan, leopar desenli elbisemi giyip duraktan taksi çağırdım. Hüseyin geldi.

Bu oğlan da gündüz efendi efendi bana “abi” diye seslenip gece sulananlardan.

Apartmandan çıkarken yine it gibi gülümsedi.Biner binmez taksinin ışığını kapattı. Huyumu biliyor.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.