Bring Me Back - B.A. Paris - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bring Me Back – B.A. Paris

Bring Me Back – B.A. Paris

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Şubat 10th, 2024
Dil: Türkçe
Yazar: B.A. Paris

469 Kişi Tarafından Görüldü

Bring Me Back ” Beni geri getir.” B.A. Paris İlk yayınlanma tarihi 2018 Sekiz Mart

 

 

Finn ve Layla: Genç ve birbirlerine aşıklar, önlerinde koca bir hayat var.

 

Dakikalar sonra geri döndüğünde Layla bir daha görülmeyecek şekilde ortadan kaybolmuştur. Finn’in polise anlattığı hikaye bu.

 

Bu gerçektir ama gerçeğin tamamı değildir.

 

Birisi Layla’yı görmüş.

 

Peki bu o mu, yoksa o gibi davranan biri mi?

 

Eğer o ise ne istiyor?

 

Peki kaybolduğu gece hakkında ne biliyor?

 

Alıntılar

 

ON İKİ YIL ÖNCE

Röportaj: Finn McQuaid

Tarih: 15/03/2006 Saat: 03.45 konum: Fonches

Megève’de kayak yapmaktan dönüyorduk. 

Notre-Dame Katedrali yakınındaki bir restoranda akşam yemeği yedik ve ardından Seine Nehri boyunca yürüyüşe çıktık. Geceyi orada geçirebilirdik -keşke kalsaydık- ama ikimiz de Devon’daki St. Mary’s’deki kulübemize dönmeye can atıyorduk.

 

Paris’ten ayrıldığımızda saat gece yarısı civarında olmalıydı. Yolculuğumuza yaklaşık bir buçuk saat kala tuvalete gitmek istedim ve otoyoldan çıkıp Fonches’teki piknik alanına doğru yola çıktım.

 

Sana bahsettiğim tuvalet bloğunun hemen dışına park etmiş olan araba dışında burası terk edilmiş bir yerdi. Sanırım diğer taraftaki kamyon bölümünde birkaç kamyon vardı; En az iki tane olmalıydı; biri ayrılırken gördüğüm, diğeri ise daha sonra şoförüyle konuştuğumuz kişi.

 

Arabanın etrafında boş bir şişe su yuvarlanıyordu ve Megève’den yukarı çıkarken atıştırmalıklar yiyorduk, bu yüzden tuvalet bloğunun yanından geçip çöp kutusunun bulunduğu otoparkın sonuna doğru sürdüm. ambalajlardan kurtulabilirsiniz. Ben… tuvaletin önüne park edip aşağı inmeliydim. Eğer öyle olsaydı daha yakın olurdum. Daha yakın olmalıydım.

 

Layla uyuyordu; otoyola çıktığımız anda uykuya dalmıştı ve ben onu uyandırmak istemediğim için biraz dinlenmek için bir süre oturdum. 

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.