Benim Küçük Sırrım III - Dilara Keskin - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Benim Küçük Sırrım III – Dilara Keskin

Benim Küçük Sırrım III – Dilara Keskin

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Mayıs 18th, 2023
Dil: Türkiye
Yazar: Dilara Keskin

1.450 Kişi Tarafından Görüldü

Hayatında yeni bir sayfa açmaya karar veren Eylül Cesur, babasının itirafıyla kaçmaya çalıştığı geçmişine daha da takılı kalır ve gelecekle ilgili korkuları da buna eklenince Eylül, kendini kurtulması imkânsız bir labirente sıkışmış gibi hisseder.

 

“Eğer sevgi yüreğinizde yeşermeyi beceremezse hüznünüzden geri kalan tüm umutları yok edersiniz.”

 

Benim Küçük Sırrım serisi; hata ve telafilerle dolu baba kız ilişkisini, sağlam dostlukları, derin bağları ve koşulsuz aşkın iyileştirici gücünü okurlara gösteren sarsıcı final kitabıyla sizlerle!

 

Özet

 

Eylül üniversiteye giden bir genç kız.Üniversitenin ilk günü yeni arkadaşlarla tanışıyor.Ve Eylül aynı zamanda bir kafes dövüşçüsü.Orada Efken diye çok ıyi bir arkadaşı var.Bir gün dövüşe çıkacağı zaman Sarp ile tanışıyor ve hikaye başlıyorrr…

“Benim Küçük Sırrım III – Dilara Keskin” için 5 Yorum

 • Arama kısmını getirir misiniz lütfen

 • link açılmıyor

  • Link güncellenmiştir.

  • Mobil Okuyucular için

   Mobilden chroma veya diğer arama programlarında pdfoku.net sitesine girildiğinde üst sağda alt alta üç nokta olan yerden “MASA ÜSTE SİTESİ” sekmesine tuşladığınızda pdfoku.net masa üstüne yönlendirilir alt sağda KİTABIN TAMAMI yazan yere tuşladığınızda kitap indirilmeye hazırlanıyor yazısı görünür. Birkaç saniye beklediğinizde BCVC ye yönlendirilirsiniz devam diyoruz iki ekran açılır size göre sağdaki açılan ekran reklam kapatın soldaki kitap indirme linkini görürsünüz.

   Not: Masa üstü temasından istediğiniz sayfalarada yönlenebilir kitap arayabilirsiniz.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.