Belleğin Sirenleri - Puca Guha - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Belleğin Sirenleri – Puca Guha

Belleğin Sirenleri – Puca Guha

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Mart 14th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 262
Yazar: Puca Guha

339 Kişi Tarafından Görüldü

Belleğin Sirenleri 2021 YILININ SUÇ KİTAPLARI” ARASINDA SEÇİLDİ

Geçmişin sana musallat olmak için geri geldiğinde, gerçekte kim olduğunu görmek zorunda kalırsın.

Meryem hamiledir ve Irak’ın Kuveyt’i işgali başladığında taciz edilen bir evlilikten kaçmaktadır. 

Yirmi beş yıl sonra, Mariam hala ABD’de Raj’ın Hintli karısı kimliği altında yaşıyor.  Ayrıca, karısının onlarca yıl önce istilada öldürüldüğünü varsayan, mucizevi bir şekilde hala hayatta olan Tarık da törende yer alıyor. 

 

Öfkeli ve takıntılı, intikamını planlamaya başlar. Bunu izleyen yüzleşme, Mariam’ı bir kurban olarak geçmişiyle yüzleşmeye ve bir kez ve herkes için gerçekte kim olduğuna karar vermeye zorlar.

” BELLEK SİRENLERİ ev hayatı, ülke ve kültür perdesinin ardındaki güçlü bir bakış. “ Jenny Milchman, USA Today’in çok satan COVER OF SNOW yazarı

Yazar Hakkında

Uluslararası çok satan The Ahirman Legacy serisinin yazarı Puja Guha, ünlü Hintli mimarlardan oluşan bir ailede dünyaya geldi. Bugün, başta Afrika ve Güney Asya olmak üzere uluslararası kalkınma programlarında bağımsız danışman olarak çalışmakta ve dünyanın ekonomik açıdan en zorlu ülkelerinden bazılarına seyahat etmektedir. Kuveyt, Toronto, Paris, Londra, New York, Washington DC, Philadelphia ve San Francisco’da yaşadı. Halen Denver bölgesinde ikamet etmektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.