Beklenmedik Durum - Tessa Baıley - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Beklenmedik Durum – Tessa Baıley

Beklenmedik Durum – Tessa Baıley

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 323
Yazar: Tessa Baıley

1.805 Kişi Tarafından Görüldü

Elise Brandeis hiç Pulitzer ödülü kazanmadı ve kazanamayacak. En azından , orada gerçek bir muhabir olarak çalışmak yerine, Gotham Times’ta sandviç dağıtan kız olmak istemiyor.

 

Hedefine ulaşmak için tek şansı, saçma sapan yönetici editöre haberlere meraklı olduğunu kanıtlamaktır. Ve onun zor dikkatini çekecek bir hikayesi var .

 

 

İpuçlarını kovalamak, Elise’i Roosevelt Adası’na getirir, ancak ipuçlarının izi şekillenmeye başladığında, Elise sıkışıp kalır. Gerçekten. Daha farklı olamayacak üç yabancıyla bir teleferikte. İlk başta, Elise bir an önce kurtarılmaktan başka bir şey istemez.

 

Bir saat sonra her şey değişti. Tamamen tesadüf eseri oluşan dört kişilik yolculuk yoğun ve anlamlı bir şekilde çarpıştı. Elise, üç erkek arkadaşı düşünemeyecek kadar, işte kendini kanıtlamakla meşgul.

 

Kimsenin buna vakti yok – pes etmeyi çok doğru hissettirseler bile. Ve daha da önemlisi, kirli çoraplarını yerden kaldır.

 

Sırılsıklam aşık üç adam ile bağlılık fobisi olan bir kadın arasındaki tesadüfi bir ilişki hakkında romantik bir komedi geliyor.

 

özet

 

Elise, gazeteci olmak isteyen bir sandviç kızıdır. Yanlışlıkla büyük bir sorunla baş başa kalmış olabilir ve herhangi bir yere varıp varmadığını görmek için Roosevelt Adası’ndadır. Şehre geri dönerken tramvay durur ve onu üç adamla, Tobias, Banks ve Gabe ile baş başa bırakır.

 

O onlara olduğu gibi onlar da anında onu çekici bulurlar.

 

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR/OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.