Beklenmedik Bir Aşk 1 - Leah Brunner - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Beklenmedik Bir Aşk 1 – Leah Brunner

Beklenmedik Bir Aşk 1 – Leah Brunner

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Aralık 3rd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 236
Yazar: Leah Brunner

1.357 Kişi Tarafından Görüldü

Tek hedefim her zaman kongreye gitmek oldu. Her şeye sahibim: bakışlarım, zekam ve bağlantılarım…

Ama göze batan bir gereksinimi kaçırdım: bir eş.

 

Kansas’ın muhafazakâr seçmenleri evli olmayan bir erkeğe güvenmiyor. Bu da bir geline ihtiyacım olduğu anlamına geliyor. Hemen.

 

Sevimli Odette Hastings, tasarıya uyuyor gibi görünüyor. Sağlıklı bir küçük kasaba kızı ve en önemlisi paraya ihtiyacı var. Yaşlı ebeveynlerine bakması için ona parayı vereceğim ve ihtiyacım olan evlilik rolüne eşlik etmesi.

 

Tek sorun, Odette’in biraz fazla güzel, biraz fazla zeki ve fazla dikkat dağıtıcı olması. Gözümü ödülde tutmalıyım. Daha fazlasına sahip olmayı tercih edeceğim bir şey olabileceğini düşünmeye başladığımda bile…

 

Beklenmeyen Bir Aşk , Under Kansas Skies serisinin 1. Kitabıdır . Bu tatlı, kapalı kapılı bir aşk romanı ve tek başına okunabilir.

 

özet

 

Madden Windell her zaman kamu görevine aday olmayı hayal etmiştir. Kongre kampanyasını başlatmaya hazırlanırken, danışmanı evli olmanın seçmenlerin ilgisini çekmenin en iyi yolu olduğunu söyler.

 

Bir çıkar evliliği ideal olmasa da Madden birkaç randevuya çıkar ve şanssız kalır. Ardından Odette Hastings devreye giriyor.

 

O güzel, kibar, zeki ve lisede Madden’a büyük bir aşıktı. Madden, en az iki yıl eşi olması karşılığında, ailesinin tıbbi masraflarını karşılamaya yardım edecek. Madden ve Odette, birlikte yaşamaya ve toplum içinde ilgi göstermeye zorlanırken, kısa süre sonra evliliği yürütme fikriyle yola çıkarlar.

 

Bu serinin 2. ve 3. kitapları okurları gerçekten heyecanlandıracak.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.