Bağırmayan Karı Koca Olmak - Hal Edward Runkel - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Bağırmayan Karı Koca Olmak – Hal Edward Runkel

Bağırmayan Karı Koca Olmak – Hal Edward Runkel

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Nisan 22nd, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 254
Yazar: Edward Runkel,Jenny Runkel

733 Kişi Tarafından Görüldü

 

Hal Runkel , en çok satan Bağırmayan Karı Koca Olmak kitabı ile binlerce ebeveyne soğukkanlılıklarını korumanın aile hayatlarında nasıl devrim yaratabileceğini gösterdi. Çığır açan yeni kitabı şimdi çiftlere, ortak evlilik çatışmaları karşısında sakin kalmayı öğrenmenin, derin ve ömür boyu sürecek bir bağlantı kurmanın ve bundan keyif almanın anahtarı olduğunu gösteriyor.

 

Ancak gerçek şu ki: çatışma kaçınılmazdır – iki kişinin her şeyi tek tek görmesi, her sorunla yüzleşmesi ve her durumu tam olarak aynı şekilde deneyimlemesi imkansızdır.

 

Sonuç olarak, çiftlerin birbirlerine “Bağırmaları” – bazen kelimenin tam anlamıyla yüksek sesle bağırmaları, bazen kendilerini kapatmaları ve partnerlerini dışlamaları ve bazen de meseleden tamamen kaçınmaları ve bunların hiçbiri hepimizin can attığı tutkulu, samimi bağlantıya yol açmaz.

 

Runkel, erişilebilir anekdotları ve okuyucuların sevdiği silahsızlaştırıcı mizahı kullanarak, hakim evlilik bilgeliğini çürütüyor, çiftleri “mahrem bağımsızlık” yoluna koyuyor ve evliliğe yepyeni, taze bir yaklaşımı ortaya koyuyor.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.