Ayağınızın Altındaki Gökyüzü - Carmen Navas Sanchez - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ayağınızın Altındaki Gökyüzü – Carmen Navas Sanchez

Ayağınızın Altındaki Gökyüzü – Carmen Navas Sanchez

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Mart 5th, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 257
Yazar: Carmen Navas Sanchez

1.125 Kişi Tarafından Görüldü

 

Korku içinde yaşamak için cesur olmalısın.

Genel kanının aksine,

korku her zaman korkaklar için bir mesele değildir.

Korkarak yaşamak,

Gerçekten çok cesaret istiyor.

 

 

Şehir. Yıl 2012. Başarılı bir yazar olan Alexandra Nelli, moda edebiyat ödüllerinin verildiği muhteşem gecenin ardından, kendisini çok özel bir sözü yerine getirmeye çağıran gizemli bir telefon alır.

 

Çağrıyı reddeder, ancak sonunda, edebiyat temsilcisinin baskısı ve ilk romanının parlak başarısından sonra tekrar yazmasını engelleyen güçlü bir zihinsel engelden muzdarip olarak, bilinmeyene doğru bir yolculuğa çıkmak zorunda kalır.

 

Yazar, iradesi dışında dağlarda kaybolmuş ücra bir kasaba olan La Villa’ya gider. Orada, sakinlerinin sponsorluğunda ve Roblón’un merkez üssü olduğu güçlü bir ortama dalmış olarak, önyargılarını ve inançlarını sınayacak ve ancak geçmişteki en derin korkularıyla yüzleşerek bunun mümkün olacağını keşfedecek. geleceğe doğru ilerlemek için.

 

Carmen Navas Sánchez, tarzına ve doğrudan anlatımına sadık kalarak, kırsal yaşama ve basit şeylerden zevk almaya bir övgü niteliğindeki ikinci romanı “El cielo bajo tus pies” (Ayağınızın Altındaki Gökyüzü) ile geri dönüyor. Özgürlük arzusu, saygı ve toplum ile doğal yaşamın değeri hakkında heyecan verici bir hikaye.

 

OPINIÓN DE LITERARIA MAXIME : “Şiddetle tavsiye ettiğim bir roman, çağdaş, cinsiyet şiddeti, çevreyi koruma, içinde hareket ettiğimiz yalanlarla dolu dünya veya bazen bireysellik gibi çok ilginç konulardan bahsediyor. gerekli.”

 

OPINIÓN DE ENTRE PÁGINAS DE LIBROS:  “Hayatta neyin önemli olduğuna dair inanılmaz dersler içeren bir kitap, küçük şeyler, bazı zamanlar var ki onları göremediğimiz için ya da çok hızlı gittiğimiz için değer vermiyoruz. Farkına varmamızın imkansız olduğunu ama her şeye anlam katanların, cenneti ayaklarınızın altına serenlerin onlar olduğunu içimize.

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.