Astroloji El Kitabı - Değer Çelik - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Astroloji El Kitabı – Değer Çelik

Astroloji El Kitabı – Değer Çelik

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2018
Eklenme: Haziran 16th, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 459
Yazar: Değer Çelik

3.246 Kişi Tarafından Görüldü

Bu kitabın yazılmasındaki temel neden, Türkiye’ de bu güne kadar süren Astroloji konusunda kaynak yetersizliği ve başvuru niteliğini taşıyan hemen hiç bir kitabın bulunmamasıdır.

Bu kitap, yeterince· kaynak incelendikten ve titiz bir çalışma sürecinden sonra oluştu, gelecekte kitabımın içeriğinden daha zengin başka kitaplar yayınlanana kadar umarım önemli bir başvuru kaynağı olarak kullanılacaktır.

Ayrıca bu güne kadar, yurdumuzda hemen hiç yayınlanmamış olan gelecekle ilgili yorumlar bölümünün de bu kitapta yer alması galiba yararlılığını biraz daha arttırıyor.

Tüm istismarlara ve yanlış anlaşılmalara rağmen Astroloji’nin ciddi ve yararlı olduğu, bu kitapla biraz daha anlaşılabilir ve sanırım zararların giderilebilmesi için doğruların ortaya konması iyi olacaktır.

İsmine uygun bir kaynak veya bir referans kitabı olacağını siz Astroloji dostlarının kitaplıklarınızda severek saklayacağınızı şimdiden hissediyorum. Ama galiba, yabancı dili olmayan veya dış kaynaklara ulaşamayan Astroloji meraklıları: Buna en çok sevinenler olacaktır.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.