Aşkı Bana Sor - jennifer crusie - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Aşkı Bana Sor – jennifer crusie

Aşkı Bana Sor – jennifer crusie

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2004
Eklenme: Nisan 11th, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 391
Yazar: jennifer crusie

1.970 Kişi Tarafından Görüldü

Muhteşem ve başarılı Calvin Morrisey olsa bile. Cal, bağlılığın imkansız olduğunu biliyor, özellikle de Min Dobbs gibi huysuz bir kadın söz konusu olduğunda. Harika ayakkabılar giyse ve onu parmak uçlarında tutsa bile. Akşamın sonunda vedalaştıklarında anlaşmazlıkları keserler ve bir daha görüşmemek üzere anlaşırlar.

 

 

Ancak Kaderin başka planları vardır ve Min ile Cal’ın tekrar karşılaşması çok uzun sürmez. Yakında, kıskanç bir eski erkek arkadaş, Krispy Kreme donuts, kararlı bir psikolog, kaos teorisi, acayip zeki bir kedi, Tavuk Marsala ve ikisinin de hayal bile edemeyecekleri kadar riskli tekliflerle uğraşıyorlar. En büyük kumar dahil – gerçek aşk.

 

Jennifer Crusie Biyografisi

 

 

1949 doğumlu, çağdaş aşk romanlarının yazarı , 20’den fazla ülkede yayınlanan yirmiden fazla roman yazmıştır.

 

Jenny Crusie, Auglaize Nehri kıyısındaki küçük bir Ohio kasabası olan Wapakoneta’da doğdu. Wapakoneta Lisesi’nden mezun oldu ve lisans derecesini Bowling Green Eyalet Üniversitesi Sanat Eğitimi alanında aldı. 1971’de evlendi ve Hava Kuvvetleri’ndeki kocası Ohio, Dayton’a transfer edilene kadar Wichita Falls, Teksas’ta kısa bir süre yaşadı.

 

Jenny, kızı Mollie doğana kadar anaokulu öğretmenliği yaptı.

 

Doktorasını tamamlamak için 1986’da Beavercreek’ten izin aldı. Ohio Eyalet Üniversitesi’nde feminist eleştiri ve on dokuzuncu yüzyıl İngiliz ve Amerikan edebiyatı dersleri.

 

Araştırma kapsamında yüz aşk romanı ve yüz erkek macera romanı okumayı planladı.

 

Satış, Jenny’nin artık “gerçekten berbat” olarak bahsettiği Sizzle adlı bir kısa roman olan Silhouette’e yapıldı . Silhouette, Jenny’nin anneannesinin soyadı olan Crusie takma adıyla yayınlanan ikinci kitap olacak şekilde yayınını erteledi. Ayrıca Bantam’ın Loveswept dizisi için iki kategori romanı yazdı.Külkedisi Anlaşması ve Bu Konuda Bana Güvenin . Bu tezin bir revizyonu Crazy People adlı e-kitap formatında yayınlandı .

 

2010 yılında, Maybe This Time ile solo yazmaya geri döndü .

 

2022’de Bob Mayer’e döndü ve “Tanrı aşkına beni bir kitabın sonuna götür” dedi. O yılın Mart ayından Ekim ayına kadar, sadece Lavender’s Blue’dan değil , aynı zamanda Rest in Pink ve One in Vermillion’dan da güç aldılar . Şu anda bu çılgın tempodan kurtulmaya çalışıyorlar ama şimdiden yeni bir diziden bahsediyorlar. Jenny ayrıca şu anda The Devil in Nita Dodd adlı solo romanı üzerinde çalışıyor .

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.