Aşiyan I-II Ve III - Hümeyra - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Aşiyan I-II Ve III – Hümeyra

Aşiyan I-II Ve III – Hümeyra

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Aralık 8th, 2022
Dil: Türkiye
Yazar: Hümeyra

8.901 Kişi Tarafından Görüldü

Aşiyan – Virane

 

 

İnsan bir ölüme bir de sevdaya böylesine yenik düşüyormuş. Bir ateş ancak başka bir ateşle bütünleşince büyüyormuş. Bir tan vaktinde gece ile gün birbirinden ayrılırken sardı yangını. Şafak söktü, gün aydı, yabancısı olduğum barut kokusu ruhuma bulaştı.

 

“Sen benim evimsin Gülfem,” dedi bir yemin gibi. “Şu tenin, her karışını ezbere bildiğim, başkasının el sürmesine dahi izin vermeyeceğim vatanım. Benim tüm savaşlarım sana, senin uğruna. Sen buraya girdiğinden beri…” dedi

 

Aşiyan Virane I pdf indir

 

Aşiyan 2 – Divane

 

 

Şimdi aramızda yanan ateşin bir tarafında ben, diğer tarafında o vardı. Alevler yükseldiğinde avucumdaki yüzükleri attım o ateşe. Bu bizim kesin olarak bitişimizin en büyük göstergesiydi. Biz bitmiştik.

Ona ev olan kırık, yıkık, dökük kalbim artık bir yangın yeriydi ve o yangın sönene kadar sessizce bekledik. Geçmişimiz, hayallerimiz yandı ama kül olan biz olduk.

 

“Keşke,” dedi içtenlikle. “Keşke bu kadar güçlü bir kadın olmasaydın diyorum bazen.” O konuştukça duygularım birbirine karıştı. “Kimseye kaldıramayacağı dert yüklenmezmiş, insanlar gücü kadar sınanırmış.” Titrek, ızdırap dolu bir soluk aldı. “Senin derdin, senin sınavın ben olmak istemezdim.”

 

Aşiyan Divane II pdf indir

 

Aşiyan 3 – Yegane

 

 

“ O konuşsun, o anlatsın istedim. Konuşurken öyle güzeldi ki. “O kelimeyi ilk gördüğümde sen geldin benim aklıma. Her şey kadere bağlı. Kuşlar uçar ama hepsinin bir yuvası vardır. Ama yerde, ama gökte, mutlaka vardır. O yuva aşiyandır,” dedi. Vücudum yandı, kalbim alev aldı. “Senin içinde olduğun her yer bana ev olur, yuva olur, sıcaklık olur, sevda olur. Benim hikâyemin Aşiyan’ı sevgilim…” Gözlerini kapadı, elimin üzerinde iç çekti ve gözlerime bakarak, “Sensin,” dedi.

 

Aşiyan Yegane III pdf indir

“Aşiyan I-II Ve III – Hümeyra” için 7 Yorum

  • Cok tesekkurler ancak 3. Kitap indirilemiyor. Indirme sayfasina gitmiyor. Kontrol eder misi niz?

  • Merhaba, kitapları indirebiliyorum. Ancak indirdikten sonra kitabı açtığımda boş ekran geliyor. İçeriğini göremiyorum üç kitabında. Hem normal indirdim. Hem de Yandex hesabına indirdim yine aynı problemle karşılaştım

  • Kitapları indiriyorum fakat açılmıyor indirildikten sonra ve sadece bu seride oluyor yardımcı olurmusunuz?

    • Kitaplarda sorun yoktur.

      • Başka cihazlardan da denedim ama malesef kitap indikten sonra açılmıyor beyaz ekran gelip gidiyor üstteki yorumlarda biri de aynı durumdan bahsetmiş zaten fakat bu durum her kitapta olmuyor diğerlerini indirip açabiliyorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.