Anlatacak Kimse Kalmadı (Baltimore Serisi 2) - Karen Rose - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Anlatacak Kimse Kalmadı (Baltimore Serisi 2) – Karen Rose

Anlatacak Kimse Kalmadı (Baltimore Serisi 2) – Karen Rose

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Nisan 2013
Eklenme: Ağustos 15th, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 544
Yazar: Karen Rose

2.169 Kişi Tarafından Görüldü

Anlatacak Kimse Kalmadı, Baltimore’nin çetin sokaklarında geçen “Bana Aitsin” romanı, okuyucunun aklını başından almış, heyecan ve gerilimi aynı anda yaşatmıştı. Şimdi ise Karen Rose, tehlike ve arzuyla dolu yepyeni hikâyesiyle Baltimore dedektif ve savcılarının dünyasına geri dönüyor.

Bir minibüs, acemi özel dedektif Paige Holden’in evinin önünde kaza yapar. Paige, karşılık beklemeden iş yaptığı müşterilerinden birinin, atılan kurşunla ansızın kollarında can verişine tanık olur.

Kadın son nefesinde, kanlı ellerindeki bir flaş bellek ile Paige’nin kulağına gizemli kelimeler fısıldar. Bundan beş yıl önce, Eyalet Başsavcısı Grayson Smith, bir katili parmaklıkların arkasına tıkmayı başarmıştı. Fakat Paige, elindeki flaş belleği ona gösterdiğinde, içindeki bilgilerin katilin hükmüne gölge düşürdüğünü görür.

Paige ve Grayson kendilerini bir anda şantaj, karanlık sırlar, üzerinden on yıl geçmiş bir cinayet davası ve yalnızca birbirlerine güvenerek içinden çıkabilecekleri bir soruşturmanın içinde bulurlar. “Karen Rose nefes kesici polisiyeler yazıyor.”
-Karen Robards- 

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.