Altı yıl - Harlan Coben - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Altı yıl  –  Harlan Coben

Altı yıl – Harlan Coben

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Şubat 25th, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 316
Yazar: Harlan Coben

1.027 Kişi Tarafından Görüldü

Onu her gün düşünecektim ama asla aramayacak, hatta çevrimiçi olup olmadığına bile bakmayacaktım.  Sözümü tutacaktım. Altı yıl boyunca…

 

Başarılı bir öğretim görevlisi olan Jake Fisher tezini yazmak üzere gittiği yaz kampında Natalie adındaki ressamla tanışır.  Yine de, Natalie’ye onları rahat bırakacağına dair söz verir.

 

Altı yıl sonra Jake ofiste öğrencisiyle görüşme yaptığı esnada bir ölüm ilanı görür. Bu ilan Natalie’nin kocası Todd’a aittir. Jake yıllar sonra eski aşkını görme umuduyla cenazeye gitmeye karar verir ancak cenazede gördüğü kişi o değildir. Üstelik yaslı dul, Todd’la on yılı aşkın süredir evlidir ve Natalie’yi tanımamaktadır.

 

Bunun üzerine Jake olayın üstüne gitmeye karar verir. İlk olarak, hayatının aşkıyla tanıştığı kampa gider fakat kasabadakiler orada bir kampın hiçbir zaman olmadığını, buranın yıllardır bir çiftlik olduğunu söylemektedirler. Olayı araştırdıkça hayatını büyük bir tehlikeye attığını anlayan Fisher, hiç ummadığı tuhaflıklarla karşılaşır ve aslında en yakınındaki insanların bile kendisinden yıllardır sakladığı gerçekleri gün yüzüne çıkarmak üzeredir.

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR █ ▇ ▆

“Altı yıl – Harlan Coben” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.