Agapi (Ölümsüz Aşk) - Sarah Jio - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Agapi (Ölümsüz Aşk) – Sarah Jio

Agapi (Ölümsüz Aşk) – Sarah Jio

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Ocak 17th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 268
Yazar: Sarah Jio

1.287 Kişi Tarafından Görüldü

Agapi  Ölümsüz Aşk

 

New York Times’ın  çok satan Always  and  Blackberry Winter kitabının yazarının  bu klasik şarkıdan ilham alan bu büyülü hikayesi,  gerçek aşkı görme  konusunda alışılmadık bir yeteneğe sahip bir kadının hikayesini anlatıyor – ama çok geç olmadan onu kendisi bulabilecek mi? ?

 

Bir Noel kar fırtınası sırasında dünyaya gelen Jane Williams, nadir bir hediye alır:gerçek aşkıgörmeEşsiz yeteneğine rağmen, Jane hastalıklı bir çocukluktan hayatında aşksız, yalnız, umutsuz bir romantik olarak çıkmıştır.

 

Yirmi dokuzuncu doğum gününde gizemli bir tebrik kartı gelir. Kart, Jane’in otuzuncu doğum gününü izleyen dolunaydan önce altı aşk türünü tanımlaması gerektiğini yoksa ciddi sonuçlarla yüzleşmesi gerektiğini belirtir. Ama Jane sonunda aşka inanmayan bir bilim yazarına aşık olduğunda, görevini asla yerine getiremeyeceğinden ve sevgisiz kaderinin mühürlenebileceğinden korkar…

Özet

İlk görüşte âşık olabilirsiniz. Fiziksel bir çekime kapılarak âşık olabilirsiniz. Tutku ve ihtiras dolu bir serüvene çıkabilirsiniz. Paylaşımlarınız üzerinden aşka tutunabilirsiniz. Hiçbir bağlayıcılığı olmayacak şekilde de aşkı tanımlayabilirsiniz.

 

Peki gelecek planlarınızla uyumlu bir aşka ne dersiniz?

 

Ya da belki ölümsüz aşkı bulursunuz. Aşkın altıncı hali agapiyi… Onu “o” olduğu için seversiniz ve asla vazgeçmezsiniz.

 

EROS: Hem fiziksel hem duygusal aşk. Aşkın bu türü tutkuyla doludur.

 

LUDUS: Bir oyun gibi oynanan aşk. Aşkın bu türünün en önemli parçası eğlencedir. Çiftler, bir araya gelmekten, karşısındakini etkileyip cezbetmekten hoşlanır. Ancak uzun süreli bağlılık sözü yoktur.

 

STORGE: Arkadaşlıktan doğan ve desteğe dayanan aşk. Güven dolu ve bağlılık gerektiren bir aşktır.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.