Affedilmeyen (Fallen Düşüş Serisi 5) - Lauren Kate - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Affedilmeyen (Fallen Düşüş Serisi 5) – Lauren Kate

Affedilmeyen (Fallen Düşüş Serisi 5) – Lauren Kate

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2020
Eklenme: Eylül 21st, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 290
Yazar: Lauren Kate

990 Kişi Tarafından Görüldü

Affedilmeyen (Fallen Düşüş Serisi 5)  Kitabından;  Lise cehennem olabilir.Cam, lanetlenmenin nasıl bir şey olduğunu iyi biliyor. O, Cehennem’de hiçbir meleğin kalmaması gerektiği kadar uzun kaldı. En yeni Cehennem’i de Lilith’in, yani sevmekten hiç vazgeçemediği kızın cezasını çektiği lise.

Lucifer’la iddiaya giren Cam, onun için önemli olan tek kıza kendisini on beş günde tekrar sevdirmek zorunda. Başarırsa, Lilith tekrar dünyaya kabul edilecek ve Cam’le ikisi hayatlarını birlikte geçirebilecek. Ama başaramazsa… Cehennem’de Cam’e ayrılmış çok özel bir yer var.

TİK-TAK.

YARALI KALBİNİ NİHAYET AÇAN KARANLIK MELEK CAM, CEHENNEMDEN GÖKLERE KANATLANABİLECEK Mİ?

Binlerce yıl önce sevdiği kızın kalbini kırarak onun nefretini kazanan ama son bir şans için her şeyi yapmaya karar veren Cameron ile geçmiş yaşamlarını hatırlamadığı halde neye, kime, hangi sebeple olduğunu bilmeden içinde büyük bir nefret duygusu hisseden hayattan zevk almayan Lilith’in hikayesine konuk oluyoruz.

“Tam bir lise aşkı romanı… Ezeli düşmanlık da var, mezuniyet balosu da, üstüne bir de müzik grupları yarışıyor… Serinin takipçilerini hayran bırakırken yeni okurları da cezbedecek.”Booklist

ULUSLARARASI ÇOKSATAN DÜŞÜŞ SERİSİ, UZUN ZAMANDIR BEKLENEN İTİRAFLARIN ÖYKÜSÜYLE DOLUDİZGİN SÜRÜYOR.

“Affedilmeyen (Fallen Düşüş Serisi 5) – Lauren Kate” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.