Adil Oyun - Monica Murphy - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Adil Oyun – Monica Murphy

Adil Oyun – Monica Murphy

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Şubat 14th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 284
Yazar: Monica Murphy

2.006 Kişi Tarafından Görüldü

Adil Oyun – Monica Murphy; Erkek arkadaşın bir poker oyununda SANA bahse girdiğinde, ne zaman kaçacağını daha iyi bilirsin…

Yeterince kötü Jade Frost’un erkek arkadaşı onu sıkıcı bir poker oyununa sürüklüyor. Daha da kötüsü, yoğun bir tur sırasında onu gerçekten bahis potasına attı… ve kaybetti. Jade’in onu eski erkek arkadaşı yapması için mükemmel bir bahane hakkında konuşun.

Şimdi sözde ultra zengin, son derece muhteşem Shep Prescott’a ait. İstediği her şeye sahip olabilir, ancak onun peşinde gibi görünüyor. Ne kadar kaba, ne kadar sinsi, ne kadar imkansız davranırsa davransın, bu onu durdurmuyor. Daha çok onun korkunç davranışı gibi, onu daha çok istemesine neden oluyor gibi görünüyor.

Jade’in ona aşık olmaya başladığını fark edince, Jade’in kafası karışır. Shep’te canlandırdığı kaygısız zengin büyücüden daha fazlası var. Onunla ciddi bir ilişki isteyemezdi… yoksa isteyemez miydi?

Monica Murphy

New York Times, USA Today ve uluslararası çok satan bir yazardır. Yeni yetişkin, genç yetişkin ve çağdaş romantizm yazıyor.

Dört kedisi ve bir çılgın köpeğiyle birlikte Kaliforniya’nın merkezinde on dört dönümlük bir arazide yaşayan bir eş ve üç çocuk annesidir.

Monica, USA Today’in en çok satan romantizm yazarı.

“Adil Oyun – Monica Murphy” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.