Yasak Sevgili (The Hero Serisi 1) - Laura Kaye - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yasak Sevgili (The Hero Serisi 1) – Laura Kaye

Yasak Sevgili (The Hero Serisi 1) – Laura Kaye

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Ocak 18th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 270
Yazar: Laura Kaye

2.594 Kişi Tarafından Görüldü

Alyssa Scott, yıllar sonra doğup büyüdüğü Frederick’e geri döndüğünde cebinde sadece yüz doları vardır; aklındaysa hayalleri… Onun hem yeni bir başlangıç yapıp para kazanmasını hem de hayallerine giden yola adım atmasını sağlayacak yer ise kasabanın ünlü müzik kulübü Whiskey’s’tir.

Yıllar önce küçük bir kızken âşık olduğu -ve hâlâ unutamadığı- Marco Vieri’nin de aynı kulüpte çalıştığını bilen Alyssa, onu yıllar sonra yetişkin bir kadın olarak yeniden göreceği için oldukça heyecanlıdır.

Marco Vieri, en yakın arkadaşının küçük kız kardeşi Alyssa’yı gördüğünde kendini rahatsız hisseder. Çünkü Alyssa, artık küçük bir kız değildir. Yetişkin bir kadın olmuş, hatta daha da kötüsü, fazlasıyla göz alıcı yetişkin bir kadın olmuştur.

Whiskey’s’te çalışmaya başlayacak olması Marco için hiç kolay olmayacaktır. Çünkü bir yerden sonra Marco, onu sadece başka erkeklerden değil, kendisinden de korumak zorunda kalır.

Özeti

Marco biraz geri çekildi. “Benimle gelmeni istiyorum.”
Alyssa kelimelerin arkasında yatan duyguyu anlayamadan yüzüne baktı “iyiyim ben.”
“Çok memnun oldum. Ama yine de seninle ilgilenmek istiyorum.”

Titrek bir soluk verdi. “Buna ihtiyacım var. Senin başının çaresine bakamayacağından değil.. Aly, sana dokunmam ve daha bin türlü yolla iyi olduğuna ikna olmam lazım. Hala burada benimle olduğuna.

Bu gece seni yitirmediğime.” Marco’nun sesindeki çaresizlik Alyssa’nın yüreğini hoplattı.

Bu teklifi mecburiyet duygusuyla yapmadığının tek kanıtıydı bu. Gözlerine bakıp aynı yakarışı orada da görünce “Olur” dedi.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.