Yansıma II "Luda Kuka" - Deniz Erbulak - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yansıma II “Luda Kuka” – Deniz Erbulak

Yansıma II “Luda Kuka” – Deniz Erbulak

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 322
Yazar: Deniz Erbulak

451 Kişi Tarafından Görüldü

Yansıma serisinin ikinci kitabı Luda Kuka, zengin fantastik içeriğin , heyecan ve gerilimli bir olay örgüsü içinde verildiği, bir devam kitabıdır.

 

Belki de burada yalnızsındır.

 

Aslına bakarsan bence hep yalnızdın.

 

Tuzaklar, Üzerine Basılmak İçindi,

 

İlk kitabın bittiği yerden devam eden Luda Kuka’da korkmak,cesur olmak, kabullenmek,reddetmek, yüzleşmek ve kaçınmak tepkileri arasında gidip gelen Hande Nüvit’in, Lande’ nin tekinsiz yerlerinde, tehlikeli, farklı varlıklarla karşılaşarak, Nadven’ i arama süreci aktarılıyor.

 

Deniz Erbulak Kimdir

 

1971 doğumlu olan Deniz Erbulak, 2007 yılında yazdığı “14 Yaşında Bir Genç Kızım Ben” roman serisi ile tüm gençlerin kalbini kazanan bir yazardır. Başarılı kurgusu ve empati yeteneği sayesinde gençlerin gözünden bakabilen, onların sorunlarını samimi bir dille aktarmaktadır.

 

Son kitabı “Ölü Bir Kızın Maceraları”nda ise ailesi ile birlikte hayalete dönüşen Gizem’in komik maceralarını anlatan Deniz Erbulak, ayrıca yetişkin okura yönelik yazdığı bilim kurgu ve macera türündeki romanı  “Kıyametle Savaşanlar” ile farklı iki insanın beklenmeyen aşkını anlatan “Aşkın Ötesinde” kitapları da 2011 yılında yayınlanmıştır.

 

Deniz Erbulak’ın Türk Edebiyatında gotik bir örnek yaratma amacı ile yazmış olduğu “Adak” adlı gerilim romanı ise 2014 yılında yayınlanmıştır..

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.