Yalnızlık Cesaret İster - Merve Deniz - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yalnızlık Cesaret İster – Merve Deniz

Yalnızlık Cesaret İster – Merve Deniz

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Ocak 18th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 319
Yazar: Merve Deniz

1.819 Kişi Tarafından Görüldü

Birbirlerine yasladıkları tek şey bedenleri değildi; tüm umutları, umutsuzlukları o gece koyun koyunaydı.

Issız bir adaya düşseniz yanınıza alacağınız üç şey ne olurdu?

Başarılı, genç ve güzel bir kadın olan Rüya, ta ki âşık olduğu adamla aynı adaya düşene kadar bu sorunun yanıtını hiç düşünmemiştir. Gönlünü, çalışanların “Otoriter Despot” ismini verdiği yöneticisi Arel Bozan’a kaptıran Rüya, Arel’in kendisini fark etmesi için sonsuz bir çaba içindedir, ama ne yaparsa yapsın bir türlü Arel’in dikkatini çekmeyi başaramaz.

Çıkacakları Hindistan geziyse Rüya’nın son şansıdır: Ya devam edecek ya da vazgeçecektir. Fakat hiçbir şey planladığı gibi gitmez ve kendisini âşık olduğu adamla birlikte ıssız bir adada bulur. Acaba hayatta kalmak için büyük bir mücadele verdikleri bu ıssız adada Rüya, Arel’in duvarlarını yıkabilecek midir?

Roman’ın konusuna kısaca değinecek olursak, Issız bir adaya düşseniz ne yaparsınız yanınıza alacağınız 3 şey nedir soruları bu kitapta gerçek arkadaşlar. Kahramanlarımız ıssız bir adaya bırakılıyor ve burada hayatta kalmak için mücadele ediyorlar.

kahramanlarına gelince; Arel ; çocukluğunda yaşadığı problemler yüzünden kendini dışarıya kapatmış bir karakter Arel. İŞ yerinde çok disiplinli, despot, soğuk ve iş kolik bir adam. Duygular kendisini yokladığında korkup bir köşeye siniyor. Ama ıssız bir adada Duru ile yalnız kalınca duygular su yüzüne çıkıyor.

Rüya ise; Arel’e uzun bir süredir aşık , adamın aksine duygularını yaşamaktan ve göstermekten çekinmeyen bir karakter. Rüya’nın güçlü bir kadın ve annesine çok düşkün. Arel’den hiçbir zaman vazgeçmiyor aşkına sahip çıkmaya çalışıyor.

İnkitam, aşk , duygular, korkular hepsi bir arada yaşanıyor.Gizemin de olduğu bir roman.

Korkuyordu. Söz konusu onunla konuşmak olduğunda kelimeler boğazına diziliveriyordu genç kızın. Kelimeleri şaşıyor, cümleleri birbirlerine dolanıyordu.

Kaçınılmazca saçmalıyordu. Herkes pür dikkat kesilmişti toplantının sıkıcı akışına.

İşine büyük bir disiplinle bağlı olsa da bu kez kendini veremiyordu. Başını kaldırıp,üzerindeki kalem izlerinden artık beyaz görünmeyen yazı tahtasının önünde dikilen adama baktı. Genç adam kaşlarını çatmış, yüzüne herkesi kendisinden aşağı gören bir ifade yayılmıştı.

“Ne düşündüğünüz umurumda değil. Ben ne diyorsam o olacak”

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.