Yaldızlı Kemiklerin Tacı 3 - J. L. Armentrout - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yaldızlı Kemiklerin Tacı 3 – J. L. Armentrout

Yaldızlı Kemiklerin Tacı 3 – J. L. Armentrout

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Kasım 29th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 661
Yazar: Jennifer L..Armentrout

2.835 Kişi Tarafından Görüldü

Kurban ve kurtulan…

 

Ya kraliçeni selamla ya da ölmeye hazır ol…

 

Poppy hayal bile edemeyeceği aşkı, Prens Casteel’de buldu. Şimdi mutluluğun tadını çıkarmak istiyor ama önce kurtarılmayı bekleyenlerle ilgilenmeli. Bu tehlikeli görevin, ikisinin de tahmin edemeyeceği sonuçları olacak. Çünkü Poppy Seçilmiş olan, Kutsanmış olan. Atlantia’nın gerçek kraliçesi. Damarlarında Tanrıların Kralı’nın kanını taşıyor. Taç ve taht onun hakkı.

 

Düşman ve savaşçı…

 

Poppy’nin tek istediği kendi hayatını kontrol etmekti, ama şimdi bir seçim yapması gerekiyor, ya doğuştan sahip olduğu haktan vazgeçecek ya da yaldızlı tacı takıp Ten ve Ateş Kraliçesi olacak. Krallıkların karanlık günahları ve kanlı sırları açığa çıkarken, çoktan unutulmuş bir güç herkesi tehdit ediyor. Poppy’nin tacı giymesini engellemek için hiçbir sınır tanımayacaklar.

 

Sevgili ve kalp eşi…

Atlantia için en büyük tehdit batıda bekliyor, Kan ve Kül Kraliçesi’nin yüzyıllardır gerçekleştirmeyi tasarladığı planları var. Poppy ve Casteel imkânsızı düşünmek zorunda… Tanrılar Diyarı’na gidip Kral’ı uyandırmalılar. Şoke edici sırlar ve en büyük ihanetler ortaya döküldükçe, uğruna savaştıkları her şeyi tehdit eden düşmanlar meydana çıktıkça Poppy ve Casteel halkları ve birbirleri uğruna neler yapabileceklerini keşfedecekler.

 

Jennifer L. Armentrout’tan nefes kesici bir vampir destanı!

“Yaldızlı Kemiklerin Tacı 3 – J. L. Armentrout” için 3 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.