Yakınlık Deneyi 2 - Rosıe Danan - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yakınlık Deneyi 2 – Rosıe Danan

Yakınlık Deneyi 2 – Rosıe Danan

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 232
Yazar: Rosıe Danan

1.529 Kişi Tarafından Görüldü

Naomi ve Ethan, sorunlarına mükemmel bir çözüm olan Modern Yakınlık üzerine heyecan verici bir seminer serisine ev sahipliği yapmak için güçlerini birleştirir, ta ki yeni bir tane keşfedene kadar, birbirlerine karşı artan çekimleri. Aşkın son deneyinin müfredatını oluşturdular ama ikisi de onu teste tabi tutacaklarını beklemiyordu.

 

Naomi Grant, hayatını alışılmışın dışına çıkmak üzerine kurmuştur. Kurduğu ilişki pozitif girişimi uluslararası bir sansasyon haline geldikten sonra, eğitim platformunu canlı ders verecek şekilde genişletmek istiyor. Ne yazık ki, uzun nitelikler listesine rağmen, yüksek eğitim onu ​​işe almıyor.

 

Ethan Cohen yakın zamanda iki ödül aldı: LA Magonu şehrin en ateşli bekarlarından biri olarak adlandırdı ve kendi sinagogunun hahamı oldu. Y kuşağını inanca çekmek için bir kumar oynayan yönetim kurulu, geleneksel olmayan geçmişi nedeniyle Ethan’ı işe aldı. Ne yazık ki, shul’unun hem parası hem de cemaati düşük. Yönetim kurulu ona işleri düzeltmesi için üç ay verir, yoksa sinagogunun kapılarını sonsuza dek kapatırlar.

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR/OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.