Yabancılarla Bir Yaz - Taichi Yamada - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Yabancılarla Bir Yaz – Taichi Yamada

Yabancılarla Bir Yaz – Taichi Yamada

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 144
Yazar: Taichi Yamada

247 Kişi Tarafından Görüldü

Sence ben hayalet miyim?

 

Ta içi  Yamada kaleme aldığı romanlarla kentsel yabancılaşmayı tekinsizlikle harmanlayan, olaylardan çok düşünsel süreçlere ve karakterin duygu dünyasına eğilen bir yazar.

 

Yabancılarla Bir Yaz romanında da sakinleri neredeyse ruhlarını kaybetmiş bir şehrin sokaklarında gizemli bir yolculuğa çıkarıyor bizi.

 

Orta yaşlarındaki senarist Harada, geçmişini yâd ettiği bir gün kendisini çocukluğunun geçtiği Asakusa eğlence bölgesinde bulur.

 

Asakusa’da dolaşırken ebeveynine benzeyen sevimli bir çiftle tanışır.

 

Harada onları görünce teselli bulsa da dehşet kendini göstermekte gecikmeyecektir.

 

“Okuduğum en iyi Japon yazarlardan biri.”  Bret Easton Ellis

 

Özet

 

Harada, ailesini 12 yaşında bir kazada kaybetmiştir. Memleketine gittiğinde, ölmüş babasına tıpatıp benzeyen bir adamla karşılaşır. Adamla tanışır ve iki bira alıp adamın evine gider. Fakat adamın karısı da ölen annesine tıpatıp benzemektedir.

 

Üstelik bu çift Harada’ya ‘oğlum’ diye seslenmektedir. Harada, ölen ailesinin ruhlarının geldiğine emindir. Aile sevgisine muhtaç olan Harada, memleketine gidip ölen ailesinin ruhlarını ziyaret etmeye devam eder.

 

Bu sırada da, kaldığı apartmandaki diğer yaşayan kadın Kei ile bir ilişkiye başlar. Peki Kei kim, ailesinin ruhu gerçekten dünyada mı yoksa halusinasyon mu görüyor.?

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.