Veda Caddesi "Dehr" - Sümeyye Demirkan - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Veda Caddesi “Dehr” – Sümeyye Demirkan

Veda Caddesi “Dehr” – Sümeyye Demirkan

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 439
Yazar: Sümeyye Demirkan

1.329 Kişi Tarafından Görüldü

Karanlıkta kaldık çünkü ay bizim için parlamıyor.

 

Geçmişin hatalarıyla yüzleşen kalpler evlerinden kaçıp sokağa koştular. Açıldı sandıklar, saçıldı kağıtlar. Herkes payına düşen kadar acıdı ve ağladı. İmza diye düştü yanaklardan bileklere gözyaşları çünkü çok sevenler yazdı bu satırları.

 

Aymira ve Kamer en soğuk gecelerin, en çaresiz ve kimsesiz anların iki kahramanıydı. İkisi de yaşıyordu fakat birinin mezarı birinin de son nefesi hazırda bekliyordu. Çünkü biri gitti, biri kaldı. İkisi de sevdi, ikisi de sevildi. Oysa bu kimsenin kazanamayacağı ve sonunda iki kaybedenin olacağı bir savaştı.

 

Sona geldiklerini sandıklarında aslında en başında olduklarını anladılar. Bir kum saatinin içinde kaldılar ve onlar istedikçe zaman aktı, kum taneleri birbirine karıştı. Onca şeyi aşan bu iki kalp bunu da aşacaktı.

 

”Şimdi çıkıp gelsem, gözlerin kapıyı gösterir diye çekiniyorum. Dışarıda kalıp üşüyeceğimden değil, sensiz kalıp yalnız öleceğimden korkuyorum.”

 

Özet

 

Üçüncü kitabın sonunda öğrendiğimiz gerçeklerden ve yaşanan olaylardan sonra bir çatı altında toplanan herkesin dağıldığına şahit oluyoruz.

 

Aymira öğrendiği sırlardan ve yalanlardan  sonra kardeşiyle beraber başka bir yerde yaşamaya başlar. yaşanan olayları  Uzun bir süre  düşünme fırsatı bulan Aymira geri dönmek ister ama arkasında bıraktığı insanların vereceği tepkilerden dolayı geri dönemez.

 

Kamer ise Aymira‘nın yokluğunda kim olduğunu, nasıl bir insan olduğunu unutmuş  ordan oraya sürüklenip durur. Hiç beklemediği biri,  beklemediği bir anda ona Aymira’nın nerede yaşadığını söyler ve Kamer bunu öğrendikten sonra dayanamaz ve onun yanına gider….

 

▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR/OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.