Ufak Tefek Yalanlar - Kerstin Gier - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Ufak Tefek Yalanlar – Kerstin Gier

Ufak Tefek Yalanlar – Kerstin Gier

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ekim 2nd, 2019
Dil: Türkçe
Sayfa: 248
Yazar: Kerstin Gier

2.344 Kişi Tarafından Görüldü

Yirmili yaşlarının başındaki Hanna’nın severek yaptığı bir işi, Annesi ve babası ile mutlu olduğu bir ailesi vardı.

Hayatında eksik olan şey ise bir erkek arkadaş ve Bir de incecik bir vücut. Aslını sorarsanız ikisi de Hanna’nın pek de umurunda değildi ama çalıştığı dergide yayımlanacak bir haber için sanal âleme dalması gerektiğinde kendine dair bu bilgileri hemen açığa vurmak istememişti, sonuçta internette kim kendini gerçekte olduğu gibi tanıtıyordu ki?


Ancak bir sohbet odasında hayallerinin erkeği Boris’le tanışınca söylediği ufak tefek yalanlar başına koca işler açacaktı.

Boris ile Hanna’nın uyumu daha başından beri belliydi, hatta Hanna’nın çalıştığı derginin uyum testinde dört yüz puan üzerinden üç yüz doksan yedi almışlardı.

Boris, Hanna’yla bir an önce tanışmaya can atıyordu ama bunun hemen gerçekleşmesi olanaksızdı çünkü balık etli kahramanımız Hanna, Boris’e otuz altı beden olduğunu söyleyivermişti.


Hanna zayıflamak için diyetten diyete, spor salonundan fiziksel aktivitelere koşa dursun, bir de işe yeni başlayan karizmatik yayın yönetmeni Adam konusu vardı.

Hanna henüz yeni patronuyla uyum testi yapmamış olsa da Adam’ın da Bay “Dört Yüz Üzerinden Üç Yüz Doksan Yedi Puan”a ciddi bir rakip olacağı belliydi.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.