Tutkulu Geceler 2 - Lauren Blakely - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tutkulu Geceler 2 – Lauren Blakely

Tutkulu Geceler 2 – Lauren Blakely

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2016
Eklenme: Ocak 18th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 189
Yazar: Lauren Blakely

2.384 Kişi Tarafından Görüldü

Mafya ya sevgilisi yüzünden 100 000 dolar borçlanan julia bunun vebalini çekerken türlü tehditlerin arasında avukat clay ile tanışır.oldukça zorlu bir dönemde olmasına rağmen dik duruşu ,kendine güveninin yanısıra tutkulu bir aşka yelken açmış ve olayların seyrüseferi süprizlere açıktır artık.mutlu son ile kitabımız güven ,yalan ve özellikle gerçek duyguları anlamamızı sağlıyor.

Dünyaları tutku, haz ve sırlar üzerine kuruluydu.Julia’nın gereğinden fazla sırrı vardı, ama Clay onu aklından çıkaramıyordu. Ona ve birlikte geçirdikleri gecelere o kadar tutkundu ki, işine bir türlü konsantre olamıyordu. Sadece o vardı aklında.

Julia bir yakın bir uzak davranışlarıyla onu sinirlendirdiğini biliyordu, ama kendince sebepleri vardı. Eski sevgilisinin onu içine çektiği suç dünyası yüzünden, aylardır peşinde dolaşan beladan kurtulmaya çalışıyordu. Bu beladan bir kurtulabilseydi…

Belki o zaman onu baştan aşağı tutuşturan adamı yeniden hayatına sokabilir, onun hem kalbine, hem aklına hem de vücuduna sahip olabilirdi. Çünkü Clay, Julia’yı bir bütün olarak istiyor, hakkındaki tüm gerçekleri öğrenmeden onu kabul etmiyordu.

Julia’nın kız kardeşinin düğününde yeniden karşılaşınca ikinci bir şans elde edeceklerdi ama bu sefer Julia’nın, Clay’e tüm kapılarını sonuna kadar açması gerekecekti. Böylece aralarındaki yoğun kimyasal çekimin ne boyutlara ulaşabileceğini ve aşkın, Julia’nın geçmişindeki tehlikenin ötesine, yeni geleceklerine taşınıp taşınamayacağını öğreneceklerdi.

 

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.