Tünelden Önceki Beyaz Ev - Işıl Işık - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tünelden Önceki Beyaz Ev – Işıl Işık

Tünelden Önceki Beyaz Ev – Işıl Işık

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2021
Eklenme: Haziran 14th, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 300
Yazar: Işıl Işık

1.069 Kişi Tarafından Görüldü

Çocukluğundan beri yurt dışında yaşamını sürdüren Eren, dedesinin ölüm haberiyle birlikte İstanbul’a gelir. Cenaze işlemlerini bir an önce bitirip geri dönmeyi planlamaktadır. Ancak hiçbir şey planladığı gibi gitmez. Çünkü çocukluğunun geçtiği, içerisinde annesini kaybettiği ve dedesinden miras kalan Beyaz Ev’e yıllar sonra ilk adımını atmıştır.

 

Eren’i Beyaz Ev’de birçok gizemli olay beklemektedir. İlk olarak evin sınırlarındaki bir ormanda insan parçaları bulunur. Hemen ardından ise evin içerisinde doğaüstü ve açıklanamayan olaylar yaşanır. Üstelik Eren, soruşturmayı yürüten Komiser Emris tarafından da baş şüpheli ilan edilmiştir.

 

Eren ve Emris için tüm bu gizemli olayları çözmek kolay olmayacaktır. Çünkü hiçbir şey tahmin ettikleri gibi değildir ve olayların sonunda çok büyük bir sürpriz onları beklemektedir.

 

Korku hikâyelerinin başarılı anlatıcısı ve araştırmacısı Işıl Işık’tan, her sayfası merak ve heyecan dolu bir polisiye roman sizleri bekliyor.

 

Korkularınızla yüzleşmeye ve gizemli olayları çözmeye hazır mısınız?

 

Özet

 

Eren, çocukluğundan beri Sindney’de yaşamış ve orada çok ünlü bir kahve üreticisi olmuş. Dedesinin vefatından sonra İstanbul’a gelmek zorunda kalmış her ne kadar dedesini sevmesede.

 

Uykusunda duyduğu sesler gördüğü görüntüler insanlar hareket eden yüzlerce oyuncak bebekler.

 

Tüneller ve binlerce ceset bulurlar.

 

Dedesinin bir organ mafyası olduğunu öğrenir ve mafyayi çökertirler.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.