Thanatos "Mahşerin Dört Atlısı 3" - Larissa Ione - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Thanatos “Mahşerin Dört Atlısı 3” – Larissa Ione

Thanatos “Mahşerin Dört Atlısı 3” – Larissa Ione

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2015
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 508
Yazar: Larissa Ione

1.004 Kişi Tarafından Görüldü

Salgın, Kıyamet’i getirmek için çabalarken, Thanatos’un Kıyamet’i durdurmaktan daha önemli bir sorunu vardı artık: Baba olacaktı. Regan, Thanatos’tan hamile kalmayı başarmıştı. Salgın, kendi sonunu hazırlamıştı. Beş bin yıldır yanlış yorumladıkları kehanet, Kıyamet’i durdurmalarına yardım edecekti. Tek sorun doğru anda doğru kalbe hançeri saplamaktı. Larissa Ione,

 

Özet

 

Thanatos kendi mührünün hiçte düşündüğü gibi olmadığını 5 bin yıl sonra büyük bir hata üzerine öğrenir fakat şimdide kendi mührünün kırılmasına yol açacak agimortusunu yaratmıştır ama bunun tek sorumlusu onu tuzağa çeken Aegis gardiyanı Regan’dan başkası değildir.

 

Herşeyi öğrendiğinde kardeşleri 8 ay boyunca felçli kalmasını sağlamış ama en sonunda kurtulduğunda intikamını almaya yemin etmiştir.

.

Diğer taraftan Salgın artık iyice güçlenir ve bu güçlerini de kardeşlerini perişan etmek için sonuna kadar kullanır. Sırada, en değerli varlığını yok ederek kıyametin gelmesini umduğu Thanatos’un mührünü kırmak var.

.

Thanatos, başından beri Salgını öldürmek yerine kırılan mührü onarıp kardeşini kurtarmak vardı ama işler öyle bir noktaya geldi ki artık Thanatos’ta ilk fırsatta kardeşinin kalbine hançeri sağlamaktan çekinmeyecektir.

ÜCRETSİZ İNDİR-OKU

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.