Tehlikeli Yalanlar - Becca Fitzpatrick - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tehlikeli Yalanlar – Becca Fitzpatrick

Tehlikeli Yalanlar – Becca Fitzpatrick

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Mart 2016
Eklenme: Ocak 21st, 2024
Dil: Türkçe
Sayfa: 384
Yazar: Becca Fitzpatrick

3.114 Kişi Tarafından Görüldü

Tehlikeli Yalanlar; Tehlikeden korunmak için kurduğunuz yalanlarla örülü hayatta gerçek aşkı bulsaydınız hangisinden vazgeçerdiniz? Hayatınızdan mı, aşkınızdan mı?

Stella Gordon’ın hayatı bir yalandan ibaret.

Stella, Nebraska, Thunder Basin’de yaşasa da kendini oraya ait hissetmemektedir. Bir uyuşturucu satıcısının işlediği bir cinayet davasının kilit tanığı olarak, tanık koruma programına alınmıştır.

Kasaba halkı ise Stella’nın gerçekte kim olduğunu bilmez. Gerçek kimliğini açıklamak istediği çocuk, Chet Falconer bile… Doğruları söylemenin, güvenli cennetine tehlike getirmekten başka bir sonuç doğurmayacağının farkındadır.

Genç kız her ne kadar dikkat çekmemeye çalışsa da, tehlike hızla yaklaşmaktadır. Suçluların tanıklardan kurtulma yolları vardır ve Stella’nın tek bir hatası, soğukkanlı katilleri kapısına kadar getirecektir.

“Bir dram, gerilim ve aşk hikâyesi… Hepsi bir arada. Sırların karakterleri nereye sürükleyeceğini öğrenmek için yanıp tutuşacaksınız.”
School Library Journa

“Okuyucuları şaşırtacak sonuyla, gerilim maskesi ardına saklanmış, muhteşem bir roman.”
Publishers Weekly

Estella tanık olduğu bir cinayet nedeniyle tanık koruma programına alınır. Annesi tekrar rehabilitasyona verilirken kendisi, alındığı program nedeniyle yeni bir kasabada yeni bir hayata başlamak üzere Carmina adında bir kadının evine gönderilir.

İsmi artık Estella değil, Stella’dır. Hayatı bir yalana dönüşmüştür.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.