Tanrım Keşke İncecik Olabilseydim - Jane Green - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tanrım Keşke İncecik Olabilseydim – Jane Green

Tanrım Keşke İncecik Olabilseydim – Jane Green

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: Eylül 2004
Eklenme: Haziran 22nd, 2019
Dil: Türkiye
Sayfa: 376
Yazar: Jane Green

1.631 Kişi Tarafından Görüldü

İncecik ve iğrenç ev arkadaşları tarafından köle muamelesi gören Kilburn Herald’da çalışan Jemima’nın tek tesellisi yemek yemekti. Bununla birlikte seksi iş arkadaşı Ben’e olan aşkı için kesinlikle değişmesi gerektiğini de biliyordu.


Ama bakalım Jemima kendini yeniden yaratabilecek güce sahip miydi?

BAY BELKİ, HER ŞEY SENİN İÇİN, KİTAPKURDU SEVGİLİM ve ŞİMDİ AŞK ZAMANI yazarı JANE GREEN’den çirkin ördek yavruları, kuğular ve gerçek aşklar üzerine bol kahkahalı ve samimi bir roman daha.

GİRİŞ

Tanrım, keşke incecik olabilseydim.Keşke ince ve muhteşem bir hatun olup istediğim her erkeği elde edebilseydim.Herhalde deli olduğumu düşünüyorsunuzdur; pekala, işte ben: Önümde çift katlı kocaman bir kulüp sandviçle ofisteki masamda oturuyorum. Ama düş kurmaya’da hakkım var, değil mi yani?

Öğle paydosuna yarım saat var. En sevdiğim magazin dergisine gömülmeye yarım saat kaldı. Yanlış anlaşılmasın, yazılan okumak derdinde değilim. Niye okuyayım ki?

Erkeğinizi nasıl elinizde tutacağınız, seks hayatınızı nasıl alevlendirece ğiniz ya da aldatılıp aldatılmadığınızı nasıl anlayacağınız konusunda yazılmış binlerce kelime beni hiç ilgilendirmiyor.

Size işin aslını söyleyeyim öyleyse; benim doğru dürüst hiç erkek arkadaşım olmadı. Bu dergileri almamın nedeni de bu tür başlıklar değil.Mutlaka söylemem gerekirse onları resimleri için alıyorum.

Oturur, dakikalarca uzun, esnek bacaklarını, incecik bellerini ve pırıl pırıl ciltlerini adeta yudum yudum içerek modellerin fotoğraflarına bakarım. Bir rutinim vardır. Yüzlerden başlar, elmacık kemiklerine, kalp biçimli çenelerine tek tek göz gezdirerek, ağır ağır vücutlarına doğru inerim.

Bunu yaparken hiçbir kası gözden kaçırmamaya özellikle dikkat ederim.Favorilerim vardır:

Yatak odamdaki komodinin üst çekmecesinde, en beğendiğim modellerin en sevdiğim pozlarından oluşan kesilmiş bir yığın durur. Linda seksa pelinden, Christy dudaklarından ve burnundan ve Cindy de vücudundan ötürü oradadır.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.