Tamahkâr - Aslı Genç Gürışık - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Tamahkâr – Aslı Genç Gürışık

Tamahkâr – Aslı Genç Gürışık

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Temmuz 11th, 2023
Dil: Türkiye
Sayfa: 384
Yazar: Aslı Genç Gürışık

945 Kişi Tarafından Görüldü

Kâbus  olarak gördüklerimiz, ya hatırlamayı reddettiğimiz anılarımızsa…

 

Güzeller güzeli ve bir o kadar da masum olan Vivienne, Alexander Gerard’ın hayatına sızana dek, genç adam bunu sorgulamamıştı.

 

Büyüsüne kapıldığı kızla birlikte aşktan aldığı güçle, kaçtığı geçmişini sorgulamaya başladığında ise ulaştığı hakikatler, tahmin ettiğinden çok daha sarsıcı olacaktır.

 

Çünkü o, onun için kurgulanan hayatında, sadece bir figurandır…

 

Özet

 

Vivienne ablası ile Marsiya’da yeni bir hayat kurmuşlardır. Ablası bir süre sonra hamile kaldığını öğrenmiş ve çocuğunu doğurduktan sonra intihar etmiştir. Vivienne henüz 20 yaşındadır ve bakması gereken bir yiğeni vardır. Yiğeni doğuştan rahatsızdır.

 

Hastane masraflarını karşılamak ve yaşayacakları evin kirasını ödemek için çeşitli işlerde çalışmasına rağmen kazandığı para yetmemeye başlamıştır. İş arayışındayken barda çalışan bir arkadaşı onu bir ajansa kaydettirir. Sonrası ise Vivienne kendisini tanımadığı bir adamın evinde bulur.

 

Alexander babası Archer’in tüm iğrenç hallerine ve sevgisizliğine tahammül etmiş kendi hayatını kurmak için çalışmıştır.

 

Vivienne yiğeni Angeline için çıktığı bu yolda Alexander’a olan hislerini ve kendini keşfetmeye başlamıştır. Alexander giderek çekildiği kızı artık gözünün önünden ayırmak istememektedir.

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.