Son Söz Aşkın (Bridgertons Serisi 3) - Julia Quinn - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Son Söz Aşkın (Bridgertons Serisi 3) – Julia Quinn

Son Söz Aşkın (Bridgertons Serisi 3) – Julia Quinn

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ocak 18th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 411
Yazar: Julia Quinn

5.211 Kişi Tarafından Görüldü

1815 sezonu gayet iyi geçiyor. Gerçi konu başlıldannm Waterloo ve Wellington hakkında olacağı düşünülüyordu ama 1814’te konuşulanlarla bugünküler arasında aslında çok fark yok. Zaten bunlar cemiyetin hiç değişmeyen konuları …

H er zam anki gibi, evlilikle ilgili bütün umutlar yine Bridgerton ailesi üzerinde toplanıyor, özellikle de en büyük bekâr kardeş olan Benedict üzerinde. Benedict’in bir unvam olmasa bile, yakışıklı yüzü , güzel vücudu ve zenginliğiyle bu açığı kolayca kapatıyor.

Doğrusu, bu yazar pek çok kere hırslı annenin kızı için , Bir dükle ya da bir Bridgerlon’la evlenecek” dediğini duydu.

Külkedisi masalı hikayesiyle başlıyor kitap. Sophie gibi düzgün bir karakterin başındaki üvey anne zulmü.

Bir kontun gayrimeşru kızı olan Sophie , babası öldükten sonra üvey annesi ve iki üvey kız kardeşinin insafına kalmıştır.Zaten kont tarafından asla evlatlığa kabul edilmeyen Sophie’nin hayatı daha da zorlaşmış ve evin hizmetçisi olarak çalışmak durumunda bırakılmıştır.

Bridgerton malikanesinde yapılan maskeli baloya kaçak olarak giren Sophie’nin hayatı , o baloda Benedict ile karşılaştıktan sonra tamamen değişecek ve yolları tekrar kesiştiğinde iki sene önceki baloda başlayan duygular artık durduralamayacaktır.

Yalnız ortada bir sorun vardır, saat gece yarısını gösterdiğinde bu sihrin sona ermesi gerekmektedir.

Kimdi bu olağanüstü kadın? O büyülü geceden sonra, gümüş elbiseli kadının güzelliğiyle adeta kör olmuş Benedict’in gözü başkasını görmez, ta ki kendini, ona garip bir şekilde tanıdık gelen hizmetçi kıyafeti giymiş o alımlı kadını içine girdiği tatsız durumdan kurtarmak zorunda hissedene kadar…

Gizemli aşkını bulup onunla evlenmeye yemin etmiş olan Benedict, hayatına giren bu hizmetçinin nefes kesici güzelliğine yenik düşer ve onunla birlikte olmak için, içinde inanılmaz bir istek duyar. Peki kalbini bu hizmetçi kadına sunmayı düşünen Benedict, bir peri masalını andıran ilk aşkını feda etmeyi göze alabilecek midir?

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.