Siyah Menekşe - Ümran Tan - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Siyah Menekşe – Ümran Tan

Siyah Menekşe – Ümran Tan

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2019
Eklenme: Ağustos 26th, 2022
Dil: Türkiye
Sayfa: 465
Yazar: Ümran Tan

1.615 Kişi Tarafından Görüldü

Aşk..

 

Sevdiğin için her şeyden ve herkesten, hayatından dahi vazgeçmek miydi?

 

Yoksa, tüm hatalara ve acılara rağmen affetmek mi?

 

Ben bir adam sevdim, yüreğini yüreğime diktiğim iğnenin, bir gün bu aşkı kanatacağından habersizdim. Aşkımız, yanlış kararlar ve saklı kalan sırlarla sınanırken bugünler yarınlarımızı, yarınlarımız da geleceğimizi bir bir tüketti.

 

Zamanın hükmü, bizi alt ettiğinde ayrılık bir adım ötemizdeydi. Çünkü tek bir hayale kendimi,

Bütün bir hayatımı ise her şeye feda etmiştim. Düşe kalka ve nihayetinde yüreğim yara bere içindeyken geriye tek bir şey kaldı; aşk!

 

Beni de, bir adam sevdi.

 

Ben ona o bana, biz hayata karıştık.

 

Özet

 

Karmen, Alaz’ı ilk gördüğünde on altı yaşındadır. Uzun zamandır abisi Arslan ile arkadaş olmalarına rağmen Alaz’ı ilk kez o gün görmüştür. Ve gördüğü andan itibarende içinde dur durak bilmeyen kıpırtılar oluşmaya başlamıştır.

 

O günden bugüne yaklaşık iki sene geçmesine rağmen Karmen hislerine söz geçirememiş ve abisinin en yakın arkadaşına, kardeşim dediği adama kaçınılmaz bir şekilde aşık olduğunu anlamıştır. Ama ikisi arasında bir şey olması imkansız gibi bir şeydir. Alaz hem abisinin arkadaşıdır, hem aralarında altı yaş vardır, hem de Alaz onu kız kardeşi gibi görmektedir.

 

Ancak hiçbir şey sonsuza dek saklı kalmaz. Alaz’ın, artık duygularını saklayamayan Karmen’i fark etmesi ve fark ettiği anda ise Karmen ile arasına aşılması güç engeller koyması ise kaçınılmaz sondur. Peki Karmen pes eder mi?

“Siyah Menekşe – Ümran Tan” için 1 Yorum

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.