Şirket Mürekkebi 1 - E. L. Lewis - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Şirket Mürekkebi 1  – E. L. Lewis

Şirket Mürekkebi 1 – E. L. Lewis

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2022
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 355
Yazar: E. L. Lewis

3.055 Kişi Tarafından Görüldü

Aşk ve şehvet için her şeyi riske atmaya değer mi yoksa başka şeyler mi daha önemli?

 

Cassie, şehirde bekar bir kız olarak yaşamak için her şeyi hallettiğini düşünüyordu. Ayakkabı takıntısını finanse etmek için etkinlik yönetiminde bir iş, Seattle’da modern, şık bir apartman dairesinde yeni imzalanan bir kira kontratı ve ufukta bir dizi eğlenceli ilişki.

 

Birdenbire işini, ayakkabı fonunu ve kira çekini bir anda kaybeder.

 

Çaresizce başka bir iş bulmak için, hayalindeki işi ararken alacaklıları uzak tutmak için prestijli bir hukuk firmasında asistanlık pozisyonu alır. Ama sonra patronuyla tanışır. Yoksa bu patronlar mı?

 

Adrian Cavallero büyüleyici, pürüzsüz ve kendinden emin. O ve Cassie, (diğer şeylerin yanı sıra) ofis dedikodularını ateşleyeceği kesin olan bir anlık kıvılcıma sahipler.

 

Blake Pearson muhteşem ve odaklı. Ölçülü ve ölçülü yaşam tarzından sapmayacak biri olan Cassie’nin kendiliğindenliği ve hayata karşı sınır tanımayan yaklaşımı, ona (biraz) gevşemesi için ilham veriyor.

 

Cassie, Adrian’a karşı hissettiği anlık çekiciliği inkar edemez ama Blake’in içine kapanık doğası onun ilgisini çeker. Adrian ile alevleri körükleyecek mi yoksa Blake ile adım adım ilerleyecek mi?

 ▆ ▇ █ ÜCRETSİZ İNDİR █ ▇ ▆                                       ▆ ▇ █ ÜCRETSİZ OKU █ ▇ ▆

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.