Siren - Tiffany Reisz - PDF E-EKİTAP ÜCRETSİZ Oku, İndir

Aim for the task of upscalerolex.to desires.

Siren – Tiffany Reisz

Siren – Tiffany Reisz

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Yıl: 2012
Eklenme: Ocak 15th, 2024
Dil: Türkiye
Sayfa: 516
Yazar: Tiffany Reisz

2.411 Kişi Tarafından Görüldü

 

Bazı kitaplar vardır ki asla unutmazsınız. Bu onlardan biri. Yazar Nora Sutherlin, sınırlarını zorlamakla ilgili her şeyi bildiğini düşündü. Ancak tutkunun acı olduğu bir dünyada hiçbir şey bu kadar basit değildir.

 

Şimdi Nora yaptığı seçimlerle ve geride bıraktığı adamla yüzleşmek zorundadır. Gerçekte kim olduğunuzu ve kim olmak istediğinizi keşfetmekle ilgili bir hikaye olan Siren, sizi yaralanmış, sarsmış ve daha fazlası için yalvaracak bir aşk hikayesidir.

 

Özet

 

Kötü şöhretli Nora Sutherlin, her biri okuyucular arasında bir öncekinden daha popüler olan lezzetli erotik eserleriyle ünlüdür. Ama son el yazması farklı – daha ciddi, daha kişisel – ve emin ki onun çıkış kitabı olacak… eğer gün ışığına çıkarsa.

 

Zachary Easton, Nora’nın kaderini bakımlı ellerinde tutuyor. Talepkar İngiliz editör, kitabı bir şartla ele almayı kabul ediyor: tam kontrol istiyor. Nora, tüm romanı kendi titiz standartlarına göre altı hafta içinde yeniden yazmalı, yoksa anlaşma olmaz.

 

Nora’nın Zach’le olan meşakkatli yazma seansları yorucu… ve şaşırtıcı derecede heyecan verici. Ve tehlikeli bir eski sevgili, hangisinin daha eziyet verici olduğunu merak ettirir: ondan uzak durmak mı… yoksa ona dönmek mi? Ancak tutkunun acı olduğu bir dünyada hiçbir şey bu kadar basit değildir.

ÜCRETSİZ İNDİR                       ÜCRETSİZ OKU

Bizlere destek olmak için Lütfen Yorum Yapınız.